دنبال چه میگردید؟

نماینده فروش ایران دریپ

تولید کننده لوله واتصالات پلی اتیلن جهت مصارف آبیاری قطره ای و فاضلابی

نماینده فروش ایران دریپ

شرکت گروه صنعتی ایران دریپ بنیان گذار آبیاری قطره ای در کشور می‌باشد که در سال 1351 تاسیس گردیده است. این شرکت از بدو تاسیس تاکنون نزدیک به نیم قرن در زمینه بسط و توسعه سیستم‌های آبیاری تحت فشار خصوصا روش‌های آبیاری میکرو، آبیاری قطره‌ای و آبرسانی و انتقال آب و سیستم‌های فاضلاب ساختمانی و همچنین اجرای سیستم لوله کشی گاز شهری فعالیت داشته است. این شرکت افتخار دارد که اولین شرکت طراح و مجری سیستم‌های آبیاری تحت فشار می‌باشد
شرکت ایران دریپ دارای 95 نفر پرسنل دائمی می‌باشد که برحسب ضرورت طرح‌های اجرایی کارکنان شرکت تا 250 نفر قابل افزایش می‌باشند. این شرکت سابقه متجاوز از 25 سال عضویت در کنفرانس بین‌المللی Irrigation Association و Micro Irrigation و شرکت در کلیه جلسات کنفرانس‌های مربوطه را دارا می‌باشد.
این شرکت با دارا بودن واحد کنترل کیفیت و تضمین کیفیت از جمله اولین شرکت‌هایی می‌باشد که در زمینه طراحی و اجرای طرح‌های آبیاری قطره‌ای دارای گواهی ایزو و مجوز طراحی و اجراء از اداره کل آبیاری تحت فشار می باشد، همچنین با بهره‌گیری از اساتید دانشگاه های معتبر به عنوان مشاور عالی و با دارا بودن واحد تحقیقات و توسعه توانسته همواره سهمی در تولیدات علمی در زمینه صنعت آبیاری داشته باشد و با در اختیار داشتن مزرعه تحقیقاتی توانسته با استفاده از تجربیات در زمینه تولید همواره با ارائه محصولات جدید پاسخگوی نیازهای بخش کشاورزی باشد.
شرکت توسعه صنایع پلاستیک ایرانIPI
این شرکت واحد تولیدی شرکت ایران دریپ در استان فارس می‌باشد. شرکت مزبور از سال1362 آغاز به کار نموده است. و تولیدات آن در سطح استان فارس و کشور از مرغوبیت خاصی برخوردار می‌باشد. این شرکت دارای مجوز موسسه استاندارد ملی ایران برای تولید لوله های HDPE و LDPE می باشد. همچنین گواهی اداره کل سیستم‌های آبیاری تحت فشار را داراست .درگروه صنعتی ایران دریپ و کلیه واحد های تولیدی و عملیات تکمیلی تابعه در شیراز و کرج سیستم مدیریت کیفیت EN ISO 9001-2008 مستقر بوده و آزمایشگاه های مجهز برای برای کنترل کیفیت در کلیه واحد ها دایر است. کارخانه شرکت IPI در حوالی شیراز، با ظرفیت تولید 8.525 تن در سال قابلیت تولید لوله‌های پلی اتیلن از سایز 6 الی 315 میلیمتر در فشار کار 2.5 الی 16 اتمسفر و اتصالات پلی‌اتیلن و پلی پروپیلن برای مصارف آبرسانی و آبیاری و فاضلاب ساختمان را داراست.

کانال بازار لوله
درخواست همکاری با نماینده فروش ایران دریپ
نام شما:
شماره تماس:
توضیح:

لیست قیمت نماینده فروش ایران دریپ تولید کننده لوله واتصالات پلی اتیلن جهت مصارف آبیاری قطره ای و فاضلابی

آبپاش
آبپاش

آبپاش در انواع مختلف آلومنیومی، برنجی و پلیمری موجود میباشد

بابلر
بابلر

انواع بابلر و قطعات یدکی بابلر به همراه پایه

پایه بابلر
پایه بابلر

پایه های پلاستیکی میخ مانند جهت محکم نگهداشتن بابلر در خاک

دریپر
دریپر

انواع نازل، دریپر و قطره چکان های آبیاری قطره ای

سر بابلر
سر بابلر

قسمت نازل بابلر که آب از آنجا خارج میشود و آبیاری درخت انجام میشود

قطره چکان
قطره چکان

قطره چکان یا دریپر آخرین نقطه آبیاری قطره ای میباشد که آب را به گیاه میرساند

میکروجت
میکروجت

آبپاش های پلاستیکی کوچک جهت اسپری کردن آب با کاربردهای آبیاری

لیست قیمت کلیه محصولات شرکت های صنعت لوله و اتصالات ایران در این نرم افزار موجود میباشد.

نماینده فروش ایران دریپ - تولید کننده لوله واتصالات پلی اتیلن جهت مصارف آبیاری قطره ای و فاضلابی. سیستم های آبیاری سامانه های نوین آبیاری مثل آبیاری قطره ای و بارانی. سیستم آبیاری نوین سامانه های نوین آبیاری مثل آبیاری قطره ای و تحت فشار. لوله های آبیاری کشاورزی توزیع و پخش کلیه لوله هایی که در امر آبیاری قطره ای و بارانی کاربرد دارند.

RSS