فرم ورود (برای کسانی که قبلا عضو شده اند)

  • شماره همراه:
  • رمز ورود:

 

فرم عضویت (برای کسانی که هنوز عضو نشده اند)

  • شماره همراه: (با اعداد انگلیسی)

  • این شماره در لیست محصولات شما نمایش داده خواهد شد، لذا شماره شخص خود را ادر اینجا استفاده نکنید.
  • رمز ورود:
  • تکرار کلمه رمز:
راهنما

اینجا کجاست؟
در اینجا شما میتوانید شرکت خود را معرفی نمایید. لیست محصولات خود را به همراه قیمت منتشر نمایید. مشخصات شرکت و محصولات شما در سایت بازار لوله و کانال بازار لوله و سایر نرم افزارهای مرتبط به این سایت نمایش داده خواهند شد. این بخش بیشتر برای تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات مرتبط با صنعت لوله و اتصالات مفید است که بتوانند خود را و محصولات خود را معرفی کنند. اگر مصرف کننده یا خریدار هستید بهتر است از اینجا آگهی خرید خود را ثبت کنید.

عضویت:
جهت عضویت از فرم عضویت که در همین صفحه قرار دارد استفاده کنید. در کادر اول شماره همراه خود را وارد نمایید. و در کادر های بعدی رمز ورود و تکرار آن را ثبت نمایید. توجه فرمایید این شماره همراه باید تأیید شود و پاسخگوی تماس های بازدید کنندگان باشد. رمز خود را فراموش نکنید چونکه ممکن است بعدها بخواهید طلاعات خود را ویرایش نمایید.
نکته بسیار مهم: شماره همراهی که در هنگام عضویت وارد میکنید در لیست محصولات شما نمایش داده خواهد شد. لذا شماره همراه شخصی خود را در این قسمت وارد نکنید.

ورود
این فرم برای کسانی است که قبلا عضو سایت بازار لوله شده اند و میخواهند وارد شوند و اطلاعاتی را که قبلا وارد کرده اند را ویرایش نمایید. در کادر شماره همراه باید شماره همراهی را قبلا اینجا بوسیله آن عضو شدید را وارد کنید البته بدون +98 ابتدای آن. (مثلا 09332455255) و در کادر بعد رمز ورود خود را وارد کنید.

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟
با شماره 03142456497 (دفتر مدیریت سایت بازار لوله) تماس بگیرید.