جستجو:

شیر پروانه ای (Butterfly valve) چیست؟ کاربرد و طرز کار شیر پروانه ای (Butterfly valve) چگونه است؟

شیر - شیر پروانه ای چیست؟ کاربرد و طرز کار شیر پروانه ای چگونه است؟ شیرهایی هستند که تقریبا تخت هستند و یک اهرم در بالا دارند جهت دو حالت قطع و وصل جریان

شیرهایی هستند که تقریبا تخت هستند و یک اهرم در بالا دارند جهت دو حالت قطع و وصل جریان. قیمت شیر پروانه ای. شیر های ویفری از جنس UPVC. شیر های ویفری که بدنه آن از جنس چدن و دارای دیسک فلزی میباشد. شیرآلات ویفری که جنس دیسک یا زبانه آن از کروم یا استیل است. شیر های ویفری که بوسیله دستگیره بلندی شبیه به اهرم باز و بسته میشوند. شیرآلات یا ولو ویفری چدنی موتوری . شیرآلات ویفری یا پروانه ای که با فلنج به خط لوله بسته میشوند.

  • شیر پروانه ای شیر پروانه ای
  • شیر پروانه ای یو پی وی سی شیر پروانه ای یو پی وی سی
  • شیر پروانه ای چدنی شیر پروانه ای چدنی
  • شیر پروانه ای دیسک کروم شیر پروانه ای دیسک کروم
  • شیر پروانه ای اهرمی شیر پروانه ای اهرمی
  • شیر پروانه ای موتوردار شیر پروانه ای موتوردار
  • شیر پروانه ای فلنجدار شیر پروانه ای فلنجدار

شیر های ویفری با بدنه پلاستیک و دیسک پلاستیکی. شیر های پروانه ای یا در اصطلاح ویفری که دو حالت وصل و قطع جریان را دارند. شیر های پروانه های چدنی و کروم با زبانه های پلاستیکی و فولادی. شیر های تخلیه ساخت کشور اسپانیا. شیر های پروانه ای که روش اتصال آنها به لوله از راه فلنج میباشد. شیرآلات سوپاپی ضد زنگ جهت کنترل فشار در بویلرها و مخازن تحت فشار. شیرهای چدنی که جهت کنترل فشار سیال استفاده میشوند.

شیر های اتوماتیک با قابلیت زمان بندی مخصوص آبیاری هوشمند دارای باطری های برقی. شیرهای تخلیه هوا که در خطوط لوله استفاده میشود. اتصالات نگهدارنده شیرآلات. شیر لولایی پلاستیکی یا برنجی که مانع از برگشت سیال میشودبا قابلیت بازدید و سرویس از دریچه روی آن. دستگاه آب شیرین کن به روش اسمز معکوس RO جهت نمک زدایی آب دریا. پخش عمده انواع شیرآلات چدنی، پلیمری استیل و برنجی. شیرآلات بهداشتی مخصوص آبسردکن ها.

شیر پروانه ای چدنی با دیسک کروم گیربکسی. کلیه لوازم مورد استفاده در لوله کشی های آبیاری تحت فشار بارانی مثل شیرخودکار، آبپاش، رایزر و اتصالات مربوطه. نوعی فیلتر هست که اغلب با انجام فرایند RO جهت تصفیه و شیرین کردن آب به کار میرود. کلیه لوازم شامل لوله، اتصالات، شیرآلات و تجهیزات مورد نیاز سامانه های نوین آبیاری. به کمک برق جریان آب قطع و وصل میشود که مارک این شیر هانتر هست. شیر های اتوماتیک آلومینیومی برای اتصال آبپاش های آبیاری بارانی به رایزر. شیرآلات پیلوت دار که حداکثر فشار سیال را کنترل میکند و اغلب کاربرد ایمنی دارد و قابلیت نصب فشار سنج را دارند.

انواع شیر های پلیمری مورد استفاده در خطوط لوله. شیر یا ولو های کشویی که جهت تنظیم دقیق میزان جریان به کار میروند و اغلب از جنس چدن هستند. انواع مختلف شیرهایی که از چدن ساخته شده اند. شیر فلکه صنعتی از جنس چدن که یک سوزن در انتهای میله اصلی آن قرار دارد و برای کنترل دبی از آن استفاده میشود. لوله ای عمودی است که بالای آن شیر خودکار و بست قلاب نصب میشود تا آبپاش روی آن نصب شود. شیر خودکار اغلب روی رایزر بسته میشود و آبپاش به کمک بست و قلاب روی آن نصب میشود. شیر های فلکه که باز و بسته شدن آن به صورت کشویی هست و جهت تنظیم دقیق شدت جریان به کار می رود.

بدنه اصلی و اسکلت فلزی شیر. شیرهایی که فقط اجازه حرکت جریان سیال در یک جهت را میدهند و مانع از برگشت سیال میشوند. دستگیره های متعلق به انواع مختلف شیر. دستگیره شیرآلات بهداشتی ساختمانی. شیرآلات لوکس و کلاسیک اهرمی از جنس کروم و استیل. شیرآلات انعطاف پذیر لوکس آشپزخانه، ظرفشویی و حمام از جنس استیل و کروم. شیرآلات بهداشتی استیل و کروم روشویی.

شیرآلات بهداشتی و ساختمانی اهرمی پایه بلند روشویی توکار لاکچری برنجی با روکش کروم. شیرآلات بهداشتی مخصوص آشپزخانه. شیرآلات مخصوص سینک ظرفشویی. وطیفه شیر تخلیه مدیریت فشار هوا و سیال داخل لوله میباشد. شیرآلاتی هستند که به کمک حالت اهرمی باز و بسته میشوند. شیرهای یک ضرب برنجی دو حالته برای قطع و وصل جریان سیال. شیرآلات پلاستیکی و چدنی که بوسیله برق باز و بسته میشوند.

شیر پروانه ای
Valves that are almost flat and have a lever on top for two modes of connecting and disconnecting the flow

کاربرد شیر پروانه ای
طرز کار شیر پروانه ای

سوالات کاربران در مورد شیر پروانه ای (شیر) چیست؟