جستجو:

مارک زن (Marking machine) چیست؟ کاربرد و طرز کار مارک زن (Marking machine) چگونه است؟

مارک زن چیست؟ کاربرد و طرز کار مارک زن چگونه است؟ یکی از قسمت های خط تولید لوله که برند تولید کننده را روی لوله چاپ میکند

یکی از قسمت های خط تولید لوله که برند تولید کننده را روی لوله چاپ میکند. قیمت مارک زن. منبع استوانه ای و کروی فشار قوی فولادی جهت نگهداری انواع مایعات. شیر فلکه صنعتی از جنس چدن که یک سوزن در انتهای میله اصلی آن قرار دارد و برای کنترل دبی از آن استفاده میشود. شَیرآلات برنجی سوزنی یکطرفه مخصوص آب . انواع شلنگ های پارچه ای آتش نشانی ایرانی و خارجی. تانک تحت فشار بالا از جنس چدن یا آلیاژ های فولاد. تانکرهای GRP یا فایبرگلاس مورد استفاده در پالایشگاه ها و صنایع نفت و گاز.

  • مارک زن مارک زن
  • مخازن تحت فشار مخازن تحت فشار
  • شیر فلکه سوزنی شیر فلکه سوزنی
  • شیر خودکار سوزنی شیر خودکار سوزنی
  • شیلنگ برزنتی شیلنگ برزنتی
  • مخزن دیگ بخار مخزن دیگ بخار
  • مخزن کامپوزیتی مخزن کامپوزیتی

شرکت های تولید کننده مارک زن

  • شرکت آوند آبسار قزوین - تولید کننده لوله پلی اتین ازسایز 12 تا 120
  • شرکت بازار لوله ایران - مدیر سایت بازار لوله ایران
  • شرکت مهر آوند - تولید کننده لوله های پلی اتیلن -نوار آبیاری پلاک دار- نوار مارک زن

مخازن کامپوزیتی مخصوص نگهداری مایعات خورنده. تانک دوجداره که منبع آب گرم موتورخانه جهت لوله کشی شوفاژ می باشد. تانکرهای افقی مخصوص نگهداری مایعات از جنس پلی اتیلن یا گالوانیزه. تانکر های فلزی نگهداری آب با ارتفاع 5 متر تا 50 متر. تانک ها و مخازن ساخته شده از فولاد ضد زنگ یا استنلس استیل برای نگهداری شیر و لبنیات. تانکرهایی هستند سفید رنگ از جنس پلی اتیلن که برای بهبود کارایی به صورت چند لایه تولید میشوند. تانک های چند لایه و تانکرهای تک لایه پلی اتیلن برای نگهداری آب و انواع مایعات اسیدی و شیمیایی.

تجهیزات دستگاه تولید لوله های برزنتی. تانکرهای فلزی نگهداری نفت، گازوئیل و بنزین. تانک هایی جهت نگهداری مواد شوینده . کواکسترودر روی خط تولید لوله پلی اتیلن نصب میشود که وظیفه خط دار کردن لوله را بر عهده دارد. تانک های نگهداری مایعات از جنس فولاد ضد زنگ. لوله هایی که از فولاد ضد زنگ ساخته میشوند. اتصالات استنلس استیل در گرید های 316 و 304.

تانک ها و مخزن های بهداشتی پلاستیکی آب آشامیدنی که با مواد پلی اتیلن ساخته شده اند. تانک های سفید افقی تک لایه یا چند لایه از جنس پلی اتیلن که به صورت مخازن خوابیده هستند. مخازن یا تانک عمودی تک لایه یا چند لایه از جنس پلی اتیلن. شیرآلاتی که میله ای شبیه به سوزن وظیفه قطع و وصل جریان را بر عهده دارد. تانک های پلاستیکی مثلثی از جنس پلی اتیلن. تانک پلاستیکی مخصوص حمل مایعات روی وانت . لوله هایی هستند که از نخ ها و پارچه های برزنتی تولید میشوند.

سوپاپ تخلیه هوا و خلاء خطوط لوله. سوپاپ تخلیه هوای داخل خطوط لوله بوسیله دو روزنه چدنی. مخازن تک لایه یا چند لایه پلی اتیلن یا گالوانیزه یا کامپوزیت جهت نگهداری آب آشامیدنی. تانک های پلی اتیلنی حفاظ دار مخصوص نگهداری مایعات صنایع غذایی و بهداشتی . کپ پیچی مخصوص لوله های گالوانیزه. شیر سوزنی (با رینگ ضد زنگ) جهت استفاده در خطوط لوله آب و نفت . مخازن نگهداری آب که با مواد پلی اتیلن به صورت تک لایه و سه لایه و چهار لایه ساخته می شوند.

مخازن مورد استفاده جهت نگهداری انواع مختلف مایعات گرم و سرد با روکش، خواص و اجناس متنوع و چند لایه. تانک پلی اتیلن تک لایه و چند لایه مخصوص نگهداری آب آشامیدنی. مخازن پلی اتیلن چند لایه جهت سالم نگهداشتن آب. آبپاش هایی که میتوانند محیطی به شکل مستطیل را آبیاری کنند.

مارک زن
One part of the pipe line that to print manufacturer brand on the pipe

تولید کننده لوله پلی اتین ازسایز 12 تا 120 وتعمیرات و ساخت ماشین آلات لوله و کالیبراتور مارک زن و کشنده و کلاف جمع کن آدرس: شهر صنعتی البرز. بلوار فارابی. قطعه 180 .و 181

استفاده از پمپ و مخزن برای افزایش فشار آب

با توجه به کم شدن فشار آب منازل و آپارتمان ها باید راه حلی برای غلبه بر افت فشار آب یافت. برای این کار استفاده از پمپ و مخزن پیشنهاد می شود به تازگی مخازن آب را با مواد پلاستیکی می سازند که نسبت به تانک های گالوانیزه سابق هم ارزان تر هستند و هم بهداشتی تر. تانک های پلاستیکی در حجم های ۱۰۰ تا ۲۰ هزار لیتر تولید و ساخته می‌شوند.
وصل کردن مستقیم پمپ به لوله آب شهر از لحاظ اخلاقی و فنی کار اشتباهی است. به جای آن می توان مخزن را مستقیم به لوله آب شهر وصل کرده و پمپ را هم به مخزن متصل نمود وقتی مخزن پر از آب می شود آب توسط پمپ به داخل ساختمان پمپاژ می شود. فشار آب خروجی پمپ ها متفاوت است پمپهای نیم اسب تا چند اسب فشار و دبی خروجی متفاوتی تولید می کنند. پمپ خانگی یک اینچ از نیم تا یک اسب قدرت دارد و می تواند تا ارتفاع ۷۰ متری آب را پمپاژ کند. پمپ های صنعتی تا چند اینچ هستند و با برق سه فاز کار می کنند و قدرت های بسیار بالاتری نسبت به پمپ های منازل دارند.

نصب پمپ و مخزن جهت ذخیره و استفاده از آب

با ترکیب پمپ آب و تانک آب می توانید همیشه در طول شبانه روز فشار آب مناسب داشته باشید مخازن پلی اتیلن با افزایش ضخامت آنها نیز افزایش می یابد و کلیه حجم ها در لایه بندی های پک تا چند لایه تولید می‌شود همچنین مخازن کاملاً یکپارچه و بدون درز هستند و در مدل‌های عمودی و افقی موجود هستند در مخازن افقی چهار محل اتصال و در مخازن عمودی ۸ محل برای نصب اتصالات تعبیه شده است.
درب مخازن متناسب با حجم و به صورت پیچی طراحی شده است شیارهای تعبیه شده روی بدنه باعث قوی تر شدن و زیبایی محصول می شود مخازن تک لایه برای نگهداری مواد شیمیایی و سوختی مناسب است و مخازن سه لایه برای نگهداری طولانی مدت آب بدون تغییر رنگ و بدون تغییر بو و مزه و برای جلوگیری از نفوذ نور خورشید به داخل مخزن توسط لایه ضد ماوراء بنفش مناسب است مخازن پلی اتیلن چهار لایه برای جلوگیری از نفوذ خورشید به داخل مخزن به طور ۱۰۰% توسط لایه داخلی محافظت می شود. افزایش ضخامت مخزن پلی اتیلن و بالا بردن مقاومت از ویژگی های مهم مخازن ۴ لایه می باشد

نکات ضروری جهت حمل نصب و نگهداری تانک های پلی اتیلن

مخازن را روی سطح کاملاً صاف نصب کنید و از آتش و مواد گرمازا دور نگه دارید همچنین محل نصب را کاملا یکدست ایجاد کنید و از برخورد اشیاء نوک تیز و داغ به بدنه مخازن جلوگیری کنید که محل نصب باید بزرگتر از پایه‌های مخزن باشد و در مخازن هنگام استفاده در تمام مدت بسته باشد مخازن پلی اتیلن را از الکتریسته دور نگه دارید زمانی که مخازن پلی اتیلن از مایعات پر است آرام رانندگی کنید جهت ساخت فونداسیون محل نصب مخزن از مصالح محکم و قوی استفاده کنید اتصالات ورود و خروج سیال الزاماً در محل پیش بینی شده روی مخزن نصب شود

کاربرد مارک زن
طرز کار مارک زن

سوالات کاربران در مورد مارک زن چیست؟