جستجو:

سیفون یک تکه با درپوش (One piece siphon with cap) چیست؟ کاربرد و طرز کار سیفون یک تکه با درپوش (One piece siphon with cap) چگونه است؟

سیفون - سیفون یک تکه با درپوش چیست؟ کاربرد و طرز کار سیفون یک تکه با درپوش چگونه است؟ سیفون های بهداشتی به همراه علمک که روی دیوار توالت نصب می شوند

سیفون های بهداشتی به همراه علمک که روی دیوار توالت نصب می شوند . قیمت سیفون یک تکه با درپوش. انواع سیفون و اتصالات فاضلابی جهت مصارف تأسیساتی . اتصال سیفون برای لوله کشی های فاضلابی ساختمانی. کپ مخصوص بستن نازل های میکرو. فشار سنج بسیار دقیق جهت تست خطوط لوله گاز. شیر فلکه های چدنی که دیسک داخلی آنها از جنس پلاستیک میباشد. شیرفلکه هایی که بیشتر از چدن ساخته میشوند و دیسک داخلی آنها از پلاستیک است.

  • سیفون یک تکه با درپوش سیفون یک تکه با درپوش
  • سیفون سیفون
  • سیفون ساده سیفون ساده
  • درپوش میکرو درپوش میکرو
  • مانومتر میلی بار ویکا مانومتر میلی بار ویکا
  • شیر کشویی زبانه لاستیکی چدنی شیر کشویی زبانه لاستیکی چدنی
  • شیر فلکه کشویی زبانه لاستیکی شیر فلکه کشویی زبانه لاستیکی

اتصال سیفون نامساوی. شیرهایی که از جنس چدن داکتیل هستند و دیسک داخلی آنها (به منظور جلوگیری از زنگ زدگی) از پلاستیک است. شیر گیت چدنی با دیسک پلاستیکی. زانوی سیفون یو پی وی سی لوله کشی فاضلاب ساختمان برای جلوگیری از نشت بوی فاضلاب به داخل ساختمان. کلیه لوازم مورد استفاده در لوله کشی های آبیاری تحت فشار بارانی مثل شیرخودکار، آبپاش، رایزر و اتصالات مربوطه. قطره چکان میکرو فلاپر ایریتک کنترل فشار PC مخصوص آبیاری قطره ای. آبپاش های پلاستیکی کوچک جهت اسپری کردن آب با کاربردهای آبیاری.

قطره چکان هایی با نازل های مخروطی شکل برای استفاده در آبیاری میکرو. تایمر هوشمند آبیاری که به صورت هفتگی، ماهانه، سالانه و در حالت های تک و چند کاناله تنظیم می شود. زانو از جنس PP (پلی پروپیلن) که یک سر آن دارای مغزی دنده ای (رزوه دار) میباشد. اتصالات پلی پروپیلن یا PP که یک سر آن رابط فلزی استفاده شده. قطره چکان هایی که قابلیت کنترل فشار آب را دارند در نتیجه خروجی آنها از مقدار معینی بیشتر یا کمتر نمیشود. زانو پلی پرو پیلن که یک سر خورجی آن دارای مغزی رزوه ای برنجی است. اتصال رابط پلی پروپیلن (PP) که یک طرف آن مغزی رزوه دار اغلب از جنس برنج قرار میدهند.

رایزر های پی وی سی که بیشتر برای انشعاب گرفتن از خطوط لوله آبیاری بارانی برای نصب آبپاش استفاده میشود. اتصال کور کننده انتهای لوله. انواع بابلر و قطعات یدکی بابلر به همراه پایه. جهت بستن یا کور کردن انتهای خط لوله از درپوش های رزوه دار پیچی استفاده میشود. آبپاش های مخصوص آبیاری بارانی که اغلب داخل باغ استفاده میشوند مثل آبپاش های VYR برنجی کوچک. ابزار دقیقد مانومتر خلاء جهت اندازه گیری اختلاف فشار. کپ همان درپوش لوله است که جهت مسدود کردن انتهای خط لوله کاربرد دارد.

درپوش های پیچی یا جوشی جهت بستن انتهای خط لوله. بدنه اصلی و اسکلت فلزی شیر. شلنگ حصیری استیل و آلومینیوم فشارقوی با تراکم بافت بالا. شیرهایی که فقط اجازه حرکت جریان سیال در یک جهت را میدهند و مانع از برگشت سیال میشوند. شلنگ های مقاوم در برابر بخار، گرما و حرارت از جنس سیلیکون. نوع خاصی از اتصالات هستند که جنس آنها از چدن یا فولاد هست و با پیچ و مهره محکم میشوند. شلنگ های تخت تیوپی.

کلیه اتصالاتی که در لوله کشی آبیاری تحت فشار بارانی مورد استفاده قرار میگیرد. شلنگ های رنگی و شفاف (نرم و خشک) برای انتقال مایعات و گاز پرفشار فشردها از جنس پلی اورتان. فیلترهایی که در آنها عملیات شستشوی کارتریج داخلی (بک واش) به صورت خودکار انجام میشود. نازل های مخفی شوند آبیاری بارانی با شعاع پاشش زیاد برای آبیاری چمن زمین فوتبال. سه راهی از جنس پی وی سی که بالای آن یک در قابل باز و بسته شدن هست که در خطوط لوله فاضلاب ساختمانی استفاده می شود. فیلتر هایی که بک واش آنها به صورت خودکار انجام میشود. برای تقویت فشار پمپاژ به همراه تابلو کنترل هوشمند.

شیر هایی که اغلب از جنس پی وی سی هستند و مصارف فاضلابی دارند. شیر های برنجی 1/2 اینچ ساختمانی برای استفاده در لوله کشی تأسیساتی مخصوص آب ورودی به ماشین لباسشویی. شیلنگ هایی که جهت انتقال گازهای پرفشار به کار میروند. آبپاش های آبیاری تحت فشار بارانی از جنس پلاستیک. مجموعه ای هوشمند از انواع مختلف فیلتر ها (دیسکی، شنی، توری و...) جهت تصفیه آب که نیازی به بک واش دستی ندارد. فیتینگ های فشاری پنوماتیک پلاستیکی. فلنج هایی هستند که دارای سوراخ در اطراف میباشند.

سیفون یک تکه با درپوش
Hygienic siphons with vertical that installed on the toilet wall

کاربرد سیفون یک تکه با درپوش
طرز کار سیفون یک تکه با درپوش

سوالات کاربران در مورد سیفون یک تکه با درپوش (سیفون) چیست؟