جستجو:

فیلتر پلی آمید (Polyamide filter) چیست؟ کاربرد و طرز کار فیلتر پلی آمید (Polyamide filter) چگونه است؟

فیلتر - فیلتر پلی آمید چیست؟ کاربرد و طرز کار فیلتر پلی آمید چگونه است؟ فیلتر هایی که جنس بدنه آنها از پلی آمید هست

فیلتر هایی که جنس بدنه آنها از پلی آمید هست. قیمت فیلتر پلی آمید. فیلتر توری جهت تصفیه آب که بدنه آن از جنس پلی آمید میباشد. فیلتر های دیسکی از جنس پلی آمید. سیستم های فیلتراسیون جهت تصفیه ناخالصی ها از مایعات به کار میروند. فیلتر های دیسکی یا توری با روکش پلی اتیلن. فیلتر های دیسکی با قطر کمتر از 2 اینچ. تانک های فولادی که از سیسلیس پر میشوند و به منظور فیلتر کردن و تصفیه شدن آب استفاده میشوند.

  • فیلتر پلی آمید فیلتر پلی آمید
  • فیلتر پلی آمید توری فیلتر پلی آمید توری
  • فیلتر پلی آمید دیسکی فیلتر پلی آمید دیسکی
  • فیلتر فیلتر
  • فیلتر پلی اتیلن فیلتر پلی اتیلن
  • مینی فیلتر دیسکی مینی فیلتر دیسکی
  • فیلتر شنی فیلتر شنی

کلیه انواع فیلتر که برای تمیزکاری فیلترهای داخلی خود از روش های خودکار استفاده میکنند. پکیجی است شامل پمپ، فیلتر شنی (سیلیس)، دیسکی یا توری و سیستم بک واش، هیدروسیکلون و تانک کود. فیلتر دیسکی یا توری در سایزهای اغلب پایین تر از دو اینچ. فیلترهایی که در آنها عملیات شستشوی کارتریج داخلی (بک واش) به صورت خودکار انجام میشود. فیلتر هایی که برای تصفیه آب از دیسک های روی هم قرار داده شده به تعداد زیاد استفاده میکند. فیلتر هایی که بک واش آنها به صورت خودکار انجام میشود. ایستگاه کامل فیلتراسیون آبیاری که شامل الکتروپمپ، فیلتر شنی، هیدروسیکلون، فیلترهای توری و دیسکی در انواع بک واش اتوماتیک و دستی میباشند.

فیلتر های کوچک توری 130 میکرون جهت تصفیه آب کشاورزی. کلیه انواع فیلتر که برای تمیزکاری فیلترهای داخلی خود از روش های خودکار استفاده میکنند. مجموعه ای هوشمند از انواع مختلف فیلتر ها (دیسکی، شنی، توری و...) جهت تصفیه آب که نیازی به بک واش دستی ندارد. این نوع از فیلتر ها از یک کارتریج توری جهت تصفیه آب استفاده میکنند. فیلتر هایی که بک واش یا شستشوی فیلتر توری داخلی آنها اتوماتیک (هنگام کاهش فشار خروجی) انجام میشود. . فیلتری که جهت جدا سازی سنگ ریزه یا شن از آب مورد استفاده قرار میگیرد. فیلترهای صنعتی نفت، گاز، پتروشیمی و تأسیسات پالایشگاهی.

فیلتری جهت حذف گرد و غبار از هوا که در کمپرسور ها و تجهیزات تأسیساتی کاربرد دارد. فیلتری که پس از کم شدن فشار آب خروجی به صورت اتوماتیک آشغال های داخل فیلتر را با فشار آب شسته و خارج کند. فیلتری (دیسکی یا توری) که با پیچ به لوله وصل میشود. این فیلتر های خودشوینده هستند. یعنی به صورت اتوماتیک خود را تمیز میکنند.. فیلترهایی برای تصفیه آب که به صورت اتوماتیک و خودکار توری یا دیسک های داخلی آن شسته میشود. پکیج های فیلتراسیون و گندزدایی مخصوص کشاورزی. فیلتر های دیسکی با مارک هلیکس ساخت ترکیه.

نوعی فیلتر دیسکی هست که توسط اتصالات ویکتولیک به لوله بسته میشود. قسمت دیواره یا جلد فیلتر. قسمت پایینی فیلتر که دیسک ها روی آن قرار میگیرند. مجموعه فیلتر هایی که جهت تصفیه آب کاربرد دارند. فیلتر شنی یک محفظه فلزی حاوی سنگ سیلیس هست که جهت تصفیه آب در پکیج فیلتراسیون استفاده میشود . نوعی فیلتر هست که اغلب با انجام فرایند RO جهت تصفیه و شیرین کردن آب به کار میرود. اتصالات رزوه ای و جوشی پلی اتیلن.

اتصالات سه راهی برای گرفتن انشعاب از لوله های پلی اتیلن. شیر هایی که به شکل حرف Y هستند و داخل آنها فیلتر توری است و با فلنج به لوله وصل میشوند. انواع شیر های پلیمری مورد استفاده در خطوط لوله. کلیه اتصالاتی که در خطوط لوله پلی اتیلن کاربرد دارند و جنس بیشتر آنها از پلی پروپیلن کوپلیمر هست. رایزر های پی وی سی دو سر رزوه دار. اتصال زانو برای لوله های پلی اتیلن به کار میرود. سه راهی ساخته شده از مواد پلی پروپیلن کوپلیمر جهت استفاده در لوله های پلی اتیلن.

یکی از اتصالات خطوط لوله پلی اتیلن هست که جهت خنثی شدن اثرات انبساط و انقباض در لوله های به کار میرود. موفه پلی اتیلن یک نوع رابط هست که میتواند مقاومت خطوط لوله در در برابر کش آمدن و انبساط و انقباض بالا ببرد. اتصالیست از جنس پلی اتیلن سنگین با اورینگ های لاستیکی جهت تحمل ارتعاشات در خطوط لوله فاضلابی. کارتریج های توری برای استفاده در فیلتر های تصفیه آب کشاوری و آبیاری. فیلترهایی جهت حذف املاح موجود در آب مانند کلسیم، آهک یا گچ. ممبران مخصوص دستگاه های تصفیه آب خانگی. اتصال مرتبط کننده فیلتر شن به فیلتر توری.

فیلتر پلی آمید
Filters made of polyamide

کاربرد فیلتر پلی آمید
طرز کار فیلتر پلی آمید

سوالات کاربران در مورد فیلتر پلی آمید (فیلتر) چیست؟