جستجو:

فلنج استلنس استیل (Stainless steel flange) چیست؟ کاربرد و طرز کار فلنج استلنس استیل (Stainless steel flange) چگونه است؟

فلنج - فلنج استلنس استیل چیست؟ کاربرد و طرز کار فلنج استلنس استیل چگونه است؟ فلنج های جوشی یا پیچی از جنس فولاد ضد زنگ

فلنج های جوشی یا پیچی از جنس فولاد ضد زنگ. قیمت فلنج استلنس استیل. پخش عمده فلنج های فلزی و پلی اتیلن برای مصارف کشاورزی، آبرسانی و پتروشیمی. فلنج های ضد زنگ فولادی دنده دار و گلو دار رزوه ای گردن دار. فلنج هایی که انتهای لوله های کربن استیل جوش داده میشوند. فلنج هایی که اغلب پیچی هستند و جنس آنها از فولاد گالوانیزه است. شیر هایی که به شکل حرف Y هستند و داخل آنها فیلتر توری است و با فلنج به لوله وصل میشوند. اتصالات فلزی که از طریق فلنج به لوله متصل میشوند.

  • فلنج استلنس استیل فلنج استلنس استیل
  • فلنج فلنج
  • فلنج دنده استیل فلنج دنده استیل
  • فلنج کربن استیل فلنج کربن استیل
  • فلنج گالوانیزه فلنج گالوانیزه
  • صافی فلنجدار صافی فلنجدار
  • اتصال فلنجدار اتصال فلنجدار

فلنج هایی که با جوش دادن آنها به انتهای لوله میتوان سایر اتصالات و شیرآلات را به لوله وصل کرد. فلنج هایی هستند که دارای سوراخ در اطراف میباشند. رابط تبدیلی از جنس چدن با فلنج. فلنج جوشی لپ جوینت فولادی مخصوص خطوط لوله استیل فشار قوی. فلنج های پلاستیکی مشکی رنگ که به لوله پلی اتیلن جوش داده میشود. گسکت های تخت لای دو فلنج . چهار راهی از جنس چدن که چهار سر خروجی آن دارای فلنج است .

سه راهی ناف فلنج دو سر ساکت. سه راهی هایی از جنس چدن که سه سر خروجی آنها دارای فلنج می باشد. فلنج های سوراخ دار اسپیکات از جنس GRP (فایبرگلاس) . فلنج هایی که شبیه سوکت به لوله متصل میشوند (نیاز به جوش یا پیچ ندارند) و طول آنها بلند تر از اسپیکات ممعمولی است. فلنج های سوراخ دار اسپیکات که از جنس چدن ساخته شده. اتصال چهارراهی از جنس چدن که توسط فلنج به لوله بسته میشود. شیر های پروانه ای که روش اتصال آنها به لوله از راه فلنج میباشد.

رابط هایی که بوسیله فلنج به لوله بسته میشوند. فلنج جوشی گلو بلند پلی اتیلن. اتصال جوشی فلنجی با ارتفاع کم. رینگ های فلزی مورد استفاده در فلنج ها. کمربندی که خروجی آن دارای فلنج است. فلنج هایی هستند که توسط جوش دادن به لوله وصل میشوند. فلنج هایی از جنس پلی اتیلن که روی لوله های پلی اتیلن جوش داده میشود.

شیرآلات ویفری یا پروانه ای که با فلنج به خط لوله بسته میشوند. سوپاپ تخلیه هوا از جنس چدن داکتیل که با فلنج به خطو لوله بسته میشود. واشر پلاستیکی جهت آب بندی بین دو فلنج که میتواند با سوراخ و بدون سوراخ جهت عبور پیچ باشد. شیر هوا یا سوپاپ چدنی که بوسیله فلنج به لوله متصل میشود. فلوتری با فلنج چدنی که جهت کنترل سطح مایع مخزن های بزرگ استفاده میشود . شیر گیت کشویی که از جنس چدن ساخته شده و به وسیله فلنج به لوله متصل میشود. کمربند ساخته شده از جنس چدن داکتیل به طوری که نافی کمربند دارای فلنج میباشد.

سه راهی چدن داکتیل که هر سه خروجی دارای فلنج میباشد. زانو های چدنی که دو سر آنها دارای فلنج میباشد. فلنج هایی که جهت بستن انتهای خط لوله استفاده میشود. فلنج هایی هستند از جنس پلی اتیلن که روی لوله پلی اتیلن جوش داده میشوند و برای بستن دو لوله به همدیگر در خط لوله به کار میرود. شیرآلات چدنی فشار قوی فلنجدار و رزوه ای مخصوص بخار داغ. شیرگیت (گیت ولو) فلنج دار با دیسک کروم. اتصال ردیوسر یا تبدیل کاهنده از جنس چدن داکتیل که توسط فلنج در مسیر خط لوله نصب میشود.

زانوی فولادی یا چدنی که هر دو سر آن با فلنج به خط لوله بسته می شود. اتصالات چدنی زانویی که با فلنج به خط لوله متصول میشود. اتصال سه راهی از جنس چدن (داکتیل) که توسط فلنج در خطوط لوله نصب می شود. فلنج هایی که برای خطوط لوله کم فشار استفاده میشود. الکتروپمپ های فلنجدار با دبی بالا. فلنج های جوشی یا پیچی ساخته شده از جنس فولاد. فلنج های فولادی دارای ۴ تا ۸ سوراخ دار جهت عبور پیچ که روی لوله فولادی جوش داده میشود.

فلنج استلنس استیل
Stainless steel welded or screwed flanges

کاربرد فلنج استلنس استیل
طرز کار فلنج استلنس استیل

سوالات کاربران در مورد فلنج استلنس استیل (فلنج) چیست؟