جستجو:

شیرآلات استیل (Stainless steel valves) چیست؟ کاربرد و طرز کار شیرآلات استیل (Stainless steel valves) چگونه است؟

شیر - شیرآلات استیل چیست؟ کاربرد و طرز کار شیرآلات استیل چگونه است؟ کلیه شیرآلات ساختمانی و صنعتی که از جنس استنلس استیل یا فولاد ضد زنگ

کلیه شیرآلات ساختمانی و صنعتی که از جنس استنلس استیل یا فولاد ضد زنگ. قیمت شیرآلات استیل. شیر هایی از جنس آلیاژ کروم، نیکل و فولاد ضد زنگ 304 یا 316 مقاوم در برابر خوردگی. انواع شیر های پلیمری مورد استفاده در خطوط لوله. انواع مختلف شیرهایی که از چدن ساخته شده اند. شیرآلات کشویی در نوع چدنی، استیل، برنجی و پلیمری هستند و کاربردهای کشاورزی و صنعتی دارند. تانک ها و مخازن ساخته شده از فولاد ضد زنگ یا استنلس استیل برای نگهداری شیر و لبنیات. شیرآلات سوپاپی ضد زنگ جهت کنترل فشار در بویلرها و مخازن تحت فشار.

  • شیرآلات استیل شیرآلات استیل
  • شیرآلات استنلس استیل شیرآلات استنلس استیل
  • شیرآلات پلیمری شیرآلات پلیمری
  • شیرآلات چدنی شیرآلات چدنی
  • شیرآلات کشویی شیرآلات کشویی
  • مخزن استیل مخزن استیل
  • شیر ایمنی استیل شیر ایمنی استیل

کلیه شیرآلاتی که کاربردی به جز کم و زیاد کردن شدت جریان داشته باشند مثل فیلتر تصفیه آب. شیر هایی که کاربرد صنعتی دارند. یا شیر های دسته گازی که اغلب کاربرد کشاورزی دارند. شیر سوزنی (با رینگ ضد زنگ) جهت استفاده در خطوط لوله آب و نفت . شیرهای توپی از جنس برنج هستند که بیشتر در گازکشی ها مورد استفاده قرار میگیرند. شیر های صافی دار با توری های استیل ضد زنگ. شیر های صافی دار سوپاپی با توری هایی از جنس استیل ضد زنگ.

شیرآلاتی که جهت کنترل انشعابات آبیاری به روش تیپ استفاده میشوند. کلیه شیر هایی که در آبیاری تحت فشار بوسیله آبپاش کاربرد دارد. پخش عمده انواع شیرآلات چدنی، پلیمری استیل و برنجی. کلیه شیرآلاتی که در لوله کشی های تأسیسات ساختمانی (حمام، آشپزخانه و...) مورد استفاده قرار میگیرد. فروش اینترنتی شیرآلات لوکس ایرانی و خارجی بهداشتی ساختمانی. شیرآلات ساخت اروپا برای کاربردهای تأسیسات، نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع غذایی. اطلاعات فنی و بازاری کلیه شیرآلات مرتبط با تأسیسات ساختمان.

شیرهای مدیریت کننده فشار، دبی و سرعت سیال که از یک پردازشگر الکترونیکی فرمان میگیرند. کلیه لوازم مورد استفاده در لوله کشی های آبیاری تحت فشار بارانی مثل شیرخودکار، آبپاش، رایزر و اتصالات مربوطه. نوعی فیلتر هست که اغلب با انجام فرایند RO جهت تصفیه و شیرین کردن آب به کار میرود. شیر های تخلیه ساخت کشور اسپانیا. کلیه لوازم شامل لوله، اتصالات، شیرآلات و تجهیزات مورد نیاز سامانه های نوین آبیاری. فلنج های ضد زنگ فولادی دنده دار و گلو دار رزوه ای گردن دار. به کمک برق جریان آب قطع و وصل میشود که مارک این شیر هانتر هست.

لوله، اتصالات و شیرآلات مخصوص آبیاری گلخانه. فلنج های جوشی یا پیچی از جنس فولاد ضد زنگ. شیر های اتوماتیک آلومینیومی برای اتصال آبپاش های آبیاری بارانی به رایزر. شیرآلات پیلوت دار که حداکثر فشار سیال را کنترل میکند و اغلب کاربرد ایمنی دارد و قابلیت نصب فشار سنج را دارند. شیر هایی که جهت قطع و وصل جریان مایعات پودری، خورنده یا ساینده به کار میرود. شیر هایی که به شکل حرف Y هستند و داخل آنها فیلتر توری است و با فلنج به لوله وصل میشوند. شیر یا ولو های کشویی که جهت تنظیم دقیق میزان جریان به کار میروند و اغلب از جنس چدن هستند.

شیر فلکه صنعتی از جنس چدن که یک سوزن در انتهای میله اصلی آن قرار دارد و برای کنترل دبی از آن استفاده میشود. لوله ای عمودی است که بالای آن شیر خودکار و بست قلاب نصب میشود تا آبپاش روی آن نصب شود. نوعی از شیرآلات پینچ که در لوله کشی های انتقال خمیر، لجن و سنگ معدن استفاده میشود. فشار سنجی از جنس فولاد ضد زنگ جهت اندازه گیری فشار مایعات شیمیایی و خورنده. شیر خودکار اغلب روی رایزر بسته میشود و آبپاش به کمک بست و قلاب روی آن نصب میشود. شیر های فلکه که باز و بسته شدن آن به صورت کشویی هست و جهت تنظیم دقیق شدت جریان به کار می رود. شیرآلات توپی پلیمری یا برنجی.

بدنه اصلی و اسکلت فلزی شیر. شیرهایی که فقط اجازه حرکت جریان سیال در یک جهت را میدهند و مانع از برگشت سیال میشوند. دستگیره های متعلق به انواع مختلف شیر. دستگیره شیرآلات بهداشتی ساختمانی. شیرآلات لوکس و کلاسیک اهرمی از جنس کروم و استیل. شیرآلات انعطاف پذیر لوکس آشپزخانه، ظرفشویی و حمام از جنس استیل و کروم. شیرآلات بهداشتی استیل و کروم روشویی.

شیرآلات استیل
All stainless steel construction and industrial valves

کاربرد شیرآلات استیل
طرز کار شیرآلات استیل

سوالات کاربران در مورد شیرآلات استیل (شیر) چیست؟