جستجو:

شیرخودکار (Coupling valve) چیست؟ کاربرد و طرز کار شیرخودکار (Coupling valve) چگونه است؟

شیر - شیرخودکار چیست؟ کاربرد و طرز کار شیرخودکار چگونه است؟ شیر های خودکار مخصوص آبیاری بارانی جهت نصب آبپاش

شیر های خودکار مخصوص آبیاری بارانی جهت نصب آبپاش. قیمت شیرخودکار. شیر اتصال سریع جهت بستن آبپاش روی رایزر به کمک بست و قلاب. کلیه لوازم مورد استفاده در لوله کشی های آبیاری تحت فشار بارانی مثل شیرخودکار، آبپاش، رایزر و اتصالات مربوطه. رابط پلاستیکی که آبپاش را با قلاب به شیرخودکار متصل میکند. بست و قلاب های پلاستیکی یا فلزی برای محکم کردن آبپاش ضربه ای روی شیرخودکار. لوله آلومینیومی که با کمک بست و قلاب، آبپاش آبیاری بارانی را به شیرخودکار وصل میکند. نوعی فیلتر هست که اغلب با انجام فرایند RO جهت تصفیه و شیرین کردن آب به کار میرود.

  • شیرخودکار شیرخودکار
  • شیرخودکار آلومنیومی شیرخودکار آلومنیومی
  • کالای ابیاری بارانی کالای ابیاری بارانی
  • کلید شیر اتصال سریع کلید شیر اتصال سریع
  • بست و قلاب رایزر بست و قلاب رایزر
  • رایزر آلومنیومی رایزر آلومنیومی
  • آب شیرین کن آب شیرین کن

شیر های تخلیه ساخت کشور اسپانیا. کلیه لوازم شامل لوله، اتصالات، شیرآلات و تجهیزات مورد نیاز سامانه های نوین آبیاری. به کمک برق جریان آب قطع و وصل میشود که مارک این شیر هانتر هست. لوله، اتصالات و شیرآلات مخصوص آبیاری گلخانه. شیر های اتوماتیک آلومینیومی برای اتصال آبپاش های آبیاری بارانی به رایزر. شیرآلات پیلوت دار که حداکثر فشار سیال را کنترل میکند و اغلب کاربرد ایمنی دارد و قابلیت نصب فشار سنج را دارند. شیر هایی که جهت قطع و وصل جریان مایعات پودری، خورنده یا ساینده به کار میرود.

شیر هایی که به شکل حرف Y هستند و داخل آنها فیلتر توری است و با فلنج به لوله وصل میشوند. انواع شیر های پلیمری مورد استفاده در خطوط لوله. شیر یا ولو های کشویی که جهت تنظیم دقیق میزان جریان به کار میروند و اغلب از جنس چدن هستند. انواع مختلف شیرهایی که از چدن ساخته شده اند. شیر فلکه صنعتی از جنس چدن که یک سوزن در انتهای میله اصلی آن قرار دارد و برای کنترل دبی از آن استفاده میشود. لوله ای عمودی است که بالای آن شیر خودکار و بست قلاب نصب میشود تا آبپاش روی آن نصب شود. شَیرآلات برنجی سوزنی یکطرفه مخصوص آب .

نوعی از شیرآلات پینچ که در لوله کشی های انتقال خمیر، لجن و سنگ معدن استفاده میشود. شیر خودکار اغلب روی رایزر بسته میشود و آبپاش به کمک بست و قلاب روی آن نصب میشود. شیر های فلکه که باز و بسته شدن آن به صورت کشویی هست و جهت تنظیم دقیق شدت جریان به کار می رود. شیرآلات توپی پلیمری یا برنجی. سوپاپ اطمینان دیگ بخار و روغن داغ از جنس فولاد. بدنه اصلی و اسکلت فلزی شیر. شیرهایی که فقط اجازه حرکت جریان سیال در یک جهت را میدهند و مانع از برگشت سیال میشوند.

دستگیره های متعلق به انواع مختلف شیر. سوپاپ اطمینان فلنجدار دوقلو. دستگیره شیرآلات بهداشتی ساختمانی. سوپاپ تنظیم کننده فشار سیال مخصوص صنایع نفت، گاز و پتروشیمی. شیرآلات لوکس و کلاسیک اهرمی از جنس کروم و استیل. شیرآلات انعطاف پذیر لوکس آشپزخانه، ظرفشویی و حمام از جنس استیل و کروم. شیرآلات بهداشتی استیل و کروم روشویی.

شیرآلات بهداشتی و ساختمانی اهرمی پایه بلند روشویی توکار لاکچری برنجی با روکش کروم. شیرآلات بهداشتی مخصوص آشپزخانه. شیرآلات مخصوص سینک ظرفشویی. وطیفه شیر تخلیه مدیریت فشار هوا و سیال داخل لوله میباشد. شیرآلاتی هستند که به کمک حالت اهرمی باز و بسته میشوند. شیرهای یک ضرب برنجی دو حالته برای قطع و وصل جریان سیال. شیرآلات پلاستیکی و چدنی که بوسیله برق باز و بسته میشوند.

شیرشلنگی برنجی یا پلیمری یا سربی مناسب برای استفاده در حیاط منزل. شیرهای توپی هستند که اغلب جهت قطع و وصل یکباره جریان مایع استفاده میشوند. دستگاه آب شیرین کن اسمز معکوس (RO) که جهت آبیاری استفاده میشود. شیری جهت فیلتر کردن انواع سیالات با ظاهری شبیه به حرف Y و اغلب از جنس چدن. شیرهایی با بدنه برنجی شبیه به حرف Y انگلیسی که داخل آن کارتریج فیلتر توری . شیرهای چدنی و پلیمری تخلیه هوا با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت. شیرآلات توپی مخصوص لوله کشی مایعات.

شیرخودکار
Used for sprinkler irrigation to install sprinkler

کاربرد شیرخودکار
طرز کار شیرخودکار

سوالات کاربران در مورد شیرخودکار (شیر) چیست؟