جستجو:

شیر کنترل پمپ (Pump Control Valve) چیست؟ کاربرد و طرز کار شیر کنترل پمپ (Pump Control Valve) چگونه است؟

شیر - شیر کنترل پمپ چیست؟ کاربرد و طرز کار شیر کنترل پمپ چگونه است؟ شیر کنترل و تنظیم اتوماتیک جریان خروجی الکتروپمپ

شیر کنترل و تنظیم اتوماتیک جریان خروجی الکتروپمپ . قیمت شیر کنترل پمپ. شیرآلات کنترلی فشار قوی بویلر بخار . شیرآلات پیستونی محدود کننده دبی سیال از جنس چدن داکتیل مجهز به پیلوت اتوماتیک. شیرآلاتی که به صورت اتوماتیک فشار سیال (آب، روغن یا بخار) را تنظیم میکند. پخش عمده انواع شیرآلات چدنی، پلیمری استیل و برنجی. شیرهای مدیریت کننده فشار، دبی و سرعت سیال که از یک پردازشگر الکترونیکی فرمان میگیرند. نوعی فیلتر هست که اغلب با انجام فرایند RO جهت تصفیه و شیرین کردن آب به کار میرود.

  • شیر کنترل پمپ شیر کنترل پمپ
  • شیر کنترل سیستم بخار شیر کنترل سیستم بخار
  • شیر کنترل دبی شیر کنترل دبی
  • شیر کنترل فشار شیر کنترل فشار
  • شیر شیر
  • شیرآلات کنترلی شیرآلات کنترلی
  • آب شیرین کن آب شیرین کن

شیر های تخلیه ساخت کشور اسپانیا. به کمک برق جریان آب قطع و وصل میشود که مارک این شیر هانتر هست. شیر های اتوماتیک آلومینیومی برای اتصال آبپاش های آبیاری بارانی به رایزر. شیرآلات پیلوت دار که حداکثر فشار سیال را کنترل میکند و اغلب کاربرد ایمنی دارد و قابلیت نصب فشار سنج را دارند. انواع شیر های پلیمری مورد استفاده در خطوط لوله. شیر یا ولو های کشویی که جهت تنظیم دقیق میزان جریان به کار میروند و اغلب از جنس چدن هستند. انواع مختلف شیرهایی که از چدن ساخته شده اند.

شیر فلکه صنعتی از جنس چدن که یک سوزن در انتهای میله اصلی آن قرار دارد و برای کنترل دبی از آن استفاده میشود. شیر خودکار اغلب روی رایزر بسته میشود و آبپاش به کمک بست و قلاب روی آن نصب میشود. شیر های فلکه که باز و بسته شدن آن به صورت کشویی هست و جهت تنظیم دقیق شدت جریان به کار می رود. بدنه اصلی و اسکلت فلزی شیر. شیرهایی که فقط اجازه حرکت جریان سیال در یک جهت را میدهند و مانع از برگشت سیال میشوند. دستگیره های متعلق به انواع مختلف شیر. دستگیره شیرآلات بهداشتی ساختمانی.

شیرآلات لوکس و کلاسیک اهرمی از جنس کروم و استیل. شیرآلات انعطاف پذیر لوکس آشپزخانه، ظرفشویی و حمام از جنس استیل و کروم. شیرآلات بهداشتی استیل و کروم روشویی. شیرآلات بهداشتی و ساختمانی اهرمی پایه بلند روشویی توکار لاکچری برنجی با روکش کروم. شیرآلات بهداشتی مخصوص آشپزخانه. شیرآلات مخصوص سینک ظرفشویی. وطیفه شیر تخلیه مدیریت فشار هوا و سیال داخل لوله میباشد.

شیرآلاتی هستند که به کمک حالت اهرمی باز و بسته میشوند. شیرهای یک ضرب برنجی دو حالته برای قطع و وصل جریان سیال. شیرآلات پلاستیکی و چدنی که بوسیله برق باز و بسته میشوند. شیرشلنگی برنجی یا پلیمری یا سربی مناسب برای استفاده در حیاط منزل. شیرهای توپی هستند که اغلب جهت قطع و وصل یکباره جریان مایع استفاده میشوند. دستگاه آب شیرین کن اسمز معکوس (RO) که جهت آبیاری استفاده میشود. شیری جهت فیلتر کردن انواع سیالات با ظاهری شبیه به حرف Y و اغلب از جنس چدن.

شیرهایی با بدنه برنجی شبیه به حرف Y انگلیسی که داخل آن کارتریج فیلتر توری . شیرهای چدنی و پلیمری تخلیه هوا با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت. رابط پلاستیکی که آبپاش را با قلاب به شیرخودکار متصل میکند. شیرآلات توپی مخصوص لوله کشی مایعات. شیر سوپاپ مکش یکی از قطعات پمپ های شناور است. شیرآلات فانتزی مخصوص آشپزخانه و سرویس بهداشتی. شیرآلات بهداشتی اهرمی ساختمانی توکار و کابینتی مخصوص روشویی و آشپزخانه و سینک ظرفشویی.

شیرآلات برنجی کوچکتر از 1/2 اینچ. شیر هایی که اغلب از جنس پی وی سی هستند و مصارف فاضلابی دارند. شیر های برنجی 1/2 اینچ ساختمانی برای استفاده در لوله کشی تأسیساتی مخصوص آب ورودی به ماشین لباسشویی. شلنگ پی وی سی مخصوص دوشیدن شیر دام. شیرهای قطع و وصل دو حالته. شیرهای چندراهه مخصصوص لوله کشی های صنعتی . شیر هایی که اغلب برای انشعاب های آتش نشانی استفاده میشوند.

شیر کنترل پمپ
Control valve for automatic adjustment of the electro pump output flow

کاربرد شیر کنترل پمپ
طرز کار شیر کنترل پمپ

سوالات کاربران در مورد شیر کنترل پمپ (شیر) چیست؟