جستجو:

پمپ آب دو پروانه سه فاز (Dual propeller three phase water pump) چیست؟ کاربرد و طرز کار پمپ آب دو پروانه سه فاز (Dual propeller three phase water pump) چگونه است؟

پمپ آب دو پروانه - پمپ آب دو پروانه سه فاز چیست؟ کاربرد و طرز کار پمپ آب دو پروانه سه فاز چگونه است؟ الکتروپمپ های سانتریفیوژ مجهز به دو پروانه پمپاژ

الکتروپمپ های سانتریفیوژ مجهز به دو پروانه پمپاژ. قیمت پمپ آب دو پروانه سه فاز. پمپ های بهیته شده دو مرحله ای فشار متوسط خانگی و صنعتی یک اسب دارای دو پروانه. الکتروپمپ های پرقدرت فشار قوی صنعتی، کشاورزی و چاه عمیق 380 تا 660 ولت 3 فاز. پمپ های فشارقوی 380 ولت. الکتروپمپ مناسب صنایع غذایی و پمپاژ مایعات اسیدی و خورنده. الکتروپمپ تقویت کننده فشار آب آپارتمان و منزل مجهز به دو پروانه سانتریفیوژ. استفاده از دو فن‌ سانتریفوژ یا گریز از مرکز باعث تقویت فشار پمپاژ میشود.

  • پمپ آب دو پروانه سه فاز پمپ آب دو پروانه سه فاز
  • پمپ آب دو پروانه پمپ آب دو پروانه
  • پمپ سه فاز پمپ سه فاز
  • الکترو پمپ سه فاز الکترو پمپ سه فاز
  • پمپ استیل سه فاز پمپ استیل سه فاز
  • پمپ خانگی دوپروانه پمپ خانگی دوپروانه
  • پمپ دو پروانه پمپ دو پروانه

آبپاش های مخصوص آبیاری بارانی که 360 درجه اطراف خود را آب پاشی میکنند. آبپاش های ضربه ای که قابل تنظیم هستند و 360 درجه دور نمیزنند. نوارهای مخصوص انتقال آب در آبیاری که از دو لایه ساخته شده اند. الکتروپمپ های تقویت کننده فشار خطوط لوله آبرسانی و آتش نشانی. تقویت کننده پمپاژ مخصوص آتش نشانی، اطفای حریق و آبرسانی. سه راهی قطره چکان دار PC مخصوص طرح های آبیاری قطره ای. نوار آبیاری قطره ای دو لایه ساخته شده در کشور آمریکا.

الکتروپمپ های تک فاز خانگی نیم اسب و یک اسب استاندارد به همراه اتومات جهت تقویت فشار آب. پمپ های فشار قوی سه فاز مخصوص پمپاژ آبیاری. پمپ های تقویت کننده فشار آب منازل. پمپ های افزایش فشار آب منازل و آپارتمان ها. الکتروپمپ های گریز از مرکز یا سانتریفیوژ. سه پایه ای که آبپاش را روی آن محکم میکنند. پمپ های برقی 220 ولت با حداکثر سه اسب بخار قدرت.

پمپ های مورد استفاده جهت انتقال آب با نیروی برق، بنزین و گازوییل. الکتروپمپ خانگی بی صدا برای افزایش فشار آب خانه ها و آپارتمان ها در مارک های ایرانی، چینی و آلمانی. سنترپیوت یک ماشین آبیاری بارانیست که حول یک دکل مرکزی میچرخد . شیرفلکه و شیرتوپی ماده مخصوص لوله کشی آب. پمپ های مخصوص انتقال آب در ابعاد کوچک و خانگی. آبپاش های مخصوص آبیاری بارانی با گردش 360 درجه با مارک آمبو ساخت شرکت Sime ایتالیا. آبپاش های آبیاری تحت فشار با مارک VYR.

سه راهی رزوه دار از جنس گالوانیزه. نوعی فیلتر هست که اغلب با انجام فرایند RO جهت تصفیه و شیرین کردن آب به کار میرود. همان نوارتیپ است که جهت آبیاری قطره ای استفاده میشود. دیگ های آبگرم فولادی و چدنی جهت سیستم های گرمایشی ساختمان. شیلنگ های مخصوص آبیاری و انتقال آب کشاورزی. آبپاش در انواع مختلف آلومنیومی، برنجی و پلیمری موجود میباشد. ملزومات مورد استفاده در لوله کشی آبیاری زیرسطحی.

کلیه لوازم شامل لوله، اتصالات، شیرآلات و تجهیزات مورد نیاز سامانه های نوین آبیاری. انواع آبگرمكن زمینی دیواری ایستاده مخزنی برقی و گازی. الکتروپمپ های ایرانی، چینی، ژاپنی و اروپایی با استاندارد گارانتی معتبر . نقشه ای که توسط مهندس آبیاری تهیه میشود و در آن جزئیات دقیق لوله کشی باغ یا مزرعه مشخص شده. تجهیزات مورد استفاده در سیستم ها و طرح های آبیاری. تایمر هوشمند آبیاری که به صورت هفتگی، ماهانه، سالانه و در حالت های تک و چند کاناله تنظیم می شود. سامانه های نوین آبیاری مثل آبیاری قطره ای و بارانی.

پکیج چدنی شوفاژ زمینی دوگانه سوز گاروئیلی و گازی. اتصالات سه راهی برای گرفتن انشعاب از لوله های پلی اتیلن. قطره چکان هایی که قابلیت کنترل فشار آب را دارند در نتیجه خروجی آنها از مقدار معینی بیشتر یا کمتر نمیشود. سه راهی های فلزی از جنس مس، آلومینیوم، برنج، استیل ضد زنگ، فولاد، چدن یا گالوانیزه. شامل لوله و اتصالات تراوا و ملزومات مورد نیاز آبیاری زیرسطحی. سه راهی ساخته شده از مواد پلی پروپیلن کوپلیمر جهت استفاده در لوله های پلی اتیلن. انواع آب پاش های مورد استفاده در آبیاری های تحت فشار.

پمپ آب دو پروانه سه فاز
Centrifugal electropumps equipped with two pumping propellers

آموزش نصب پمپ خانگی

با دقت مراحل زیر را انجام دهید تا بیشترین کارائی و بالاترین طول عمر را از پمپ داشته باشید. پمپ های خانگی برای انتقال مایعات تمیز که هیچگونه آلودگی در خود نداشته باشد و یا محلول جامدات در آن معلق نباشد و دمای آن کمتر از ۸۰ درجه سانتیگراد باشد طراحی شده است. البته برای پمپهای با پروانه پلاستیکی حداکثر دمای مایع باید ۶۰ درجه سانتیگراد باشد.
پمپ باید در محل خشک با دمای مناسب حداکثر چهل درجه نصب شود. پمپ را در زمین صاف خشک و مسطح نصب و محکم کنید به طوری که پمپ در هنگام کار لرزش نداشته باشد. پمپ باید به صورت افقی نصب شود و قطر لوله ورودی به پمپ نباید کوچکتر است و کمتر است قطر قسمت ورودی پمپ باشد. اگر ارتفاع لوله ورودی از ۴ متر بیشتر بود از لوله ای با قطر بیشتر استفاده کنید. قطر لوله خروجی باید طوری انتخاب شود که با دبی و فشار خروجی متناسب باشد و باعث افت جریان نشود. لوله ورودی به پمپ باید کمی به سمت بالا زاویه داشته باشد تا از قفل شدن جریان جلوگیری شود. مطمئن شوید لوله ورودی به پمپ هواگیری شده و حداقل نیم متر از آن پر از آب می باشد. برای جلوگیری از برگشت آب به پمپ حتماً در لوله ورودی پمپ یک شیر یکطرفه قرار دهید. استفاده از شیر یکطرفه در ورودی پمپ باعث جلوگیری از ضربات چکشی آب خواهد شد. لوله های ورودی و خروجی پمپ را روی دیوار و در محل خود محکم کنید تا از وارد شدن فشار به پمپ جلوگیری شود.

برقکشی پمپ های تکفاز خانگی

نصاب پمپ وظیفه دارد پمپ رو به برق متصل کند. پمپ های خانگی کوچک با برق ۲۲۰ ولت کار میکنند. مدار برق را طبق تصویر و نقشه ای که روی الکتروموتور پمپ چپ درج شده ببندید. اغلب الکتروموتورهای تکفاز در برابر ارتعاشات و اختلالات شبکه برق مقاوم هستند. جهت چرخش الکتروموتور خلاف جهت چرخش عقربه های ساعت است. زمانی که پمپ روشن می شود باید در قسمت پروانه آن پر از آب باشد در غیر این صورت پمپ عمل پمپاژ را نمی‌تواند انجام دهد اگر در قسمت پروانه که مکش پمپ هوا هست باید هواگیری شود. عملیات هواگیری را می‌توانید به وسیله پیچی که در قسمت بالای پمپ است انجام دهید به این صورت که پیچ رو باز میکنید و یک قیف در آن قرار داده سپس با ظرف آبی درون آن را آب می ریزید البته برای پمپ هایی که در مسیر شبکه لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان هستند نیازی به هواگیری نیست فقط باید جریان آب به داخل پمپ را برقرار کنید و سپس پمپ را روشن کنید. هیچ وقت نباید پمپ خالی کار کند اگر این اتفاق افتاد پمپ را خاموش کنید و پس از اینکه قسمت مکش پمپ پر از آب شد بار دیگر پمپ را روشن کنید یا آن را هواگیری کنید و بعد روشن کنید.

کاربرد پمپ آب دو پروانه سه فاز
طرز کار پمپ آب دو پروانه سه فاز

سوالات کاربران در مورد پمپ آب دو پروانه سه فاز (پمپ آب دو پروانه) چیست؟