جستجو:

اتصالات الکترو فیوژن (Electro fusion fittings) چیست؟ کاربرد و طرز کار اتصالات الکترو فیوژن (Electro fusion fittings) چگونه است؟

اتصالات الکترو فیوژن چیست؟ کاربرد و طرز کار اتصالات الکترو فیوژن چگونه است؟ اتصالاتی که بوسیله برقرای جریان برق در المنت های داخلی آن باعث جوش خوردنش به لوله میشود

اتصالاتی که بوسیله برقرای جریان برق در المنت های داخلی آن باعث جوش خوردنش به لوله میشود. قیمت اتصالات الکترو فیوژن. اتصالات استاندارد الکتروفیوژن مورد استفاده در گازرسانی و آب فاضلاب. اتصالی مخصوص خطوط لوله گاز که دو لوله نامساوی را با جوش الکتروفیوژن به هم مرتبط میکند. اتصال زانویی مخصوص لوله کشی گاز الکتروفیوژن. اتصال سه راهی جوشی مورد استفاده در خطوط لوله پلی اتیلن گاز. اتصال رابط که با جوش الکتروفیوژن دو لوله پلی اتیلن را به هم وصل میکند. برای خطوط لوله گاز پلی اتیلن از اتصالات الکتروفیوژن استفاده میشود.

  • اتصالات الکترو فیوژن اتصالات الکترو فیوژن
  • اتصالات الکتروفیوژن اتصالات الکتروفیوژن
  • تبدیل الکتروفیوژن تبدیل الکتروفیوژن
  • زانو الکتروفیوژن زانو الکتروفیوژن
  • سه راهی الکتروفیوژن سه راهی الکتروفیوژن
  • بوشن الکتروفیوژن بوشن الکتروفیوژن
  • رابط الکتروفیوژن رابط الکتروفیوژن

اتصال، رابط یا بوشن مخصوص لوله های پلی اتیلن گاز با توانایی جوش الکتروفیوژن. روش جوش برای لوله های پلی اتیلن که بوسیله گرم کردن المنت ها و هیترهای داخل اتصالات با انرژی الکتریسته انجام میشود. دستگاهی که از طریق دو کابل به سوکت های اتصالات الکتروفیوژن متصل میشود و باعث جوش داده شدن آنها به لوله پلی اتیلن میشود. کلیه اتصالات که از جنس فولاد ساخته میشوند شامل زانو و سه راه و تبدیل و.... اتصالاتی که برای استفاده در خط لوله باید آنها را به لوله جوش داد. انواع اتصالات فولادی بدون درز مانیسمان در مارک های بنکن و دلتا برای مصارف گاز. ملزومات مورد استفاده در لوله کشی آبیاری زیرسطحی.

اتصالات مرتبط با انجام آبیاری قطره ای.. الکتروپمپ های ایرانی، چینی، ژاپنی و اروپایی با استاندارد گارانتی معتبر . کلیه اتصالاتی که در خطوط لوله های چدنی به کار میروند و از جنس چدن داکتیل ساخته شده اند. اتصالات رزوه ای و جوشی پلی اتیلن. کلیه اتصالاتی که در خطوط لوله پلی اتیلن کاربرد دارند و جنس بیشتر آنها از پلی پروپیلن کوپلیمر هست. اتصالاتی که در لوله کشی های فاضلاب کاربرد دارند. کلیه اتصالاتی که در عملیات نصب و اجرای خطوط انتقال گاز کاربرد دارند مانند اتصالات الکتروفیوژن.

نوع خاصی از اتصالات هستند که جنس آنها از چدن یا فولاد هست و با پیچ و مهره محکم میشوند. کلیه اتصالاتی که در لوله کشی آبیاری تحت فشار بارانی مورد استفاده قرار میگیرد. رابط های PVC که در خطوط لوله فاضلابی بوسیله چسب به لوله آب بندی میشود. کلیه اتصالات و فیتینک هایی که در لوله کشی ها و پایپینگ مسی استفاده می شوند. اتصالاتی که از جنس آهن میباشند. پمپ های سه فاز سانتریفیوژ شناور در آب جهت پمپاژ از چاه. کنتور یا دبی سنج الکترونیکی جهت اندازه گیری حجم عبوری سیال از لوله.

پمپ های فشار قوی مخصوص پمپاژ آب به بویلر. کلیه اتصالات لوله پلیکا (PVC). فیتینگ های فشاری پنوماتیک پلاستیکی. پمپ های طبقاتی که با استفاده از قانون فیزیکی گریز از مرکز مایعات را پمپاژ میکنند. پمپ های سانتریفیوژ عمودی که جنس بدنه آن استیل ضد زنگ است. اتصالات جوشی در جنس های مختلف فلزی و پلیمری. اتصالات رزوه ای نیاز به جوش دادن به لوله را ندارند.

اتصالات اغلب از جنس پلی پروپیلن که بوسیله پیچ محکم میشوند. اتصالات جوشی فولادی و استیل مرتبط با صنایع نیروگاهی، پالایشگاهی، نفت، گاز و پتروشیمی. انواع اتصالات UPVC و PP مخصوص لوله کشی فاضلابی پوش فیت (Pushfit) سوکت دار . رابط های upvc پوش فیت و نیوفلکس مخصوص لوله کشی فاضلابی. جهت مرتبط کردن لوله های تخت و هیدروفلوم استفاده میشوند. تجهیزات دستگاه تزریق اتصالات پلی اتیلن. تجهیزات دستگاه تولید اتصالات فولادی.

تجهیزات دستگاه تولید اتصالات پرسی پنج لایه. رابط های لرزه گیر برای جذب شوک های مکانیکی در خطوط لوله. تجهیزات دستگاه تزریق اتصالات pvc پلیکا . اتصالات استنلس استیل در گرید های 316 و 304. کلیه اتصالات فولادی بدون درز مانیسمان. پمپ های گریز از مرکز که با چرخش پروانه داخلی آن عملیات پمپاژ انجام میشود. رابط های مخصوص لوله کشی های نیوفلکس.

اتصالات الکترو فیوژن
The fittings which are welded to the pipe by means of an electric current in its internal elements

کاربرد اتصالات الکترو فیوژن
طرز کار اتصالات الکترو فیوژن

سوالات کاربران در مورد اتصالات الکترو فیوژن چیست؟