جستجو:

اتصالات چدنی (Cast iron fittings) چیست؟ کاربرد و طرز کار اتصالات چدنی (Cast iron fittings) چگونه است؟

اتصالات چدنی چیست؟ کاربرد و طرز کار اتصالات چدنی چگونه است؟ کلیه اتصالاتی که در خطوط لوله های چدنی به کار میروند و از جنس چدن داکتیل ساخته شده اند

کلیه اتصالاتی که در خطوط لوله های چدنی به کار میروند و از جنس چدن داکتیل ساخته شده اند. قیمت اتصالات چدنی. اتصالات مخصوص خطوط لوله چدنی برای انتقال آب. رابط تبدیلی از جنس چدن. زانو ساخته شده از جنس داکتیل یا چدن. اتصال سه راهی از جنس چدن. رابط تبدیلی از جنس چدن با فلنج. اتصال زانویی از جنس چدن داکتیل که دارای سوکت مرتبط کننده آن به خطوط لوله چدنی میباشد.

  • اتصالات چدنی اتصالات چدنی
  • اتصالات چدنی آبرسانی اتصالات چدنی آبرسانی
  • تبدیل چدنی تبدیل چدنی
  • زانو چدنی زانو چدنی
  • سه راهی چدنی سه راهی چدنی
  • تبدیل فلنجدار چدنی تبدیل فلنجدار چدنی
  • زانو دو سر ساکت گلندی چدنی زانو دو سر ساکت گلندی چدنی

اتصال زانویی داکتیل دارای پایه جهت تحمل فشار خطوط لوله چدنی. سه راهی ناف فلنج دو سر ساکت. اتصال سه راه بولتد چدن داکتیل طبق استاندارد ISO 2531 گلندی. سه راهی هایی از جنس چدن که سه سر خروجی آنها دارای فلنج می باشد. اتصال کمربند انشعاب گیر که کاملا از جنس چدن میباشند. کمربند های ساخته شده از جنس چدن. فلنج های سوراخ دار اسپیکات که از جنس چدن ساخته شده.

کپ یا درپوش برای بستن انتهای لوله از جنس چدن. اتصال چهارراهی از جنس چدن که توسط فلنج به لوله بسته میشود. دریچه های لولا دار و بدون لولا جهت نصب روی منهول های خطوط لوله انتقال فاضلاب و مخابرات . از اتصالات مخصوص لوله های پلی اتیلن است که با چدن ساخته میشود. اتصال کمربند چدنی جهت گرفتن انشعاب از خط اصلی لوله. اتصال کمربندی که هر دو قسمت نافی و کمربند‌ آن از چدن ساخته شده است. کمربند های ساخته شده از جنس چدن با نافی رزوه ای.

یک نوع رابط از جنس چدن میباشد که برای لوله های پلی اتیلن نیز قابل استفاده میباشد. کمربند ساخته شده از جنس چدن داکتیل به طوری که نافی کمربند دارای فلنج میباشد. سه راهی چدن داکتیل که هر سه خروجی دارای فلنج میباشد. زانو های چدنی که دو سر آنها دارای فلنج میباشد. یک نوع رابط که برای ایجاد فضا و محافظت از شیرآلاتی در برابر انبساط و انقباض خطوط لوله از جنس چدن داکتیل. فلپ ولو یا کفشور چدن داکتیل . اتصال رابط کولار از جنس چدن برای کاربرد های تعمیراتی و حوادث.

اتصال سه راهی از جنس چدن. اتصالات چدنی زانویی که با فلنج به خط لوله متصول میشود. کلیه اتصالات که از جنس فولاد ساخته میشوند شامل زانو و سه راه و تبدیل و.... اتصالاتی که برای استفاده در خط لوله باید آنها را به لوله جوش داد. انواع اتصالات فولادی بدون درز مانیسمان در مارک های بنکن و دلتا برای مصارف گاز. ملزومات مورد استفاده در لوله کشی آبیاری زیرسطحی. اتصالات مرتبط با انجام آبیاری قطره ای..

اتصالات رزوه ای و جوشی پلی اتیلن. پکیج چدنی شوفاژ دیواری گازسوز. دیگ شوفاژ های سانترال از جنس چدن. انواع مختلف شیرهایی که از چدن ساخته شده اند. کلیه اتصالاتی که در خطوط لوله پلی اتیلن کاربرد دارند و جنس بیشتر آنها از پلی پروپیلن کوپلیمر هست. اتصالاتی که در لوله کشی های فاضلاب کاربرد دارند. کلیه اتصالاتی که در عملیات نصب و اجرای خطوط انتقال گاز کاربرد دارند مانند اتصالات الکتروفیوژن.

نوع خاصی از اتصالات هستند که جنس آنها از چدن یا فولاد هست و با پیچ و مهره محکم میشوند. کلیه اتصالاتی که در لوله کشی آبیاری تحت فشار بارانی مورد استفاده قرار میگیرد. رابط های PVC که در خطوط لوله فاضلابی بوسیله چسب به لوله آب بندی میشود. کلیه اتصالات و فیتینک هایی که در لوله کشی ها و پایپینگ مسی استفاده می شوند. اتصالاتی که از جنس آهن میباشند. کلیه اتصالات لوله پلیکا (PVC). فیتینگ های فشاری پنوماتیک پلاستیکی.

اتصالات چدنی
All fittings made of ductile cast iron used in cast iron tubes

کاربرد اتصالات چدنی
طرز کار اتصالات چدنی

سوالات کاربران در مورد اتصالات چدنی چیست؟