جستجو:

رایزر پلیمری (Polymer riser) چیست؟ کاربرد و طرز کار رایزر پلیمری (Polymer riser) چگونه است؟

رایزر - رایزر پلیمری چیست؟ کاربرد و طرز کار رایزر پلیمری چگونه است؟ رایزر های پی وی سی دو سر رزوه دار

رایزر های پی وی سی دو سر رزوه دار. قیمت رایزر پلیمری. لوله ای عمودی است که بالای آن شیر خودکار و بست قلاب نصب میشود تا آبپاش روی آن نصب شود. رایزر عمودی برای آبپاش های ضربه ای از جنس آلومینیوم یا گالوانیزه. رایزرهایی با طول 30 سانت یا 1 متر و قطرهای 1 تا 2 اینچ از جنس آلومینیوم جهت استفاده در لوله کشی آبیاری بارانی. رایزر های پی وی سی که بیشتر برای انشعاب گرفتن از خطوط لوله آبیاری بارانی برای نصب آبپاش استفاده میشود. جهت اتصال آبپاش به رایزر است که پس از جدا کردن آبپاش جریان آب را به صورت خودکار قطع میکند. کلیه لوازم مورد استفاده در لوله کشی های آبیاری تحت فشار بارانی مثل شیرخودکار، آبپاش، رایزر و اتصالات مربوطه.

  • رایزر پلیمری رایزر پلیمری
  • رایزر رایزر
  • رایزر فلزی رایزر فلزی
  • رایزر آلومینیومی رایزر آلومینیومی
  • رایزر پلاستیکی رایزر پلاستیکی
  • شیر خودکار پلیمری شیر خودکار پلیمری
  • کالای ابیاری بارانی کالای ابیاری بارانی

شیر های اتوماتیک آلومینیومی برای اتصال آبپاش های آبیاری بارانی به رایزر. انواع شیر های پلیمری مورد استفاده در خطوط لوله. شیر خودکار اغلب روی رایزر بسته میشود و آبپاش به کمک بست و قلاب روی آن نصب میشود. همان مغزی است که از جنس پلیمر ساخته شده و اغلب در اتصالات پلی اتیلن استفاده میشود. لوله های گالوانیزه که دو سر آنها رزوه دارد و اغلب در آبیاری های بارانی بوسیله آبپاش استفاده میشوند. اتصال مغزی از جنس پلی پروپیلن مخصوص لوله کشی پلی اتیلن. تانک های چند لایه و تانکرهای تک لایه پلی اتیلن برای نگهداری آب و انواع مایعات اسیدی و شیمیایی.

ابزاری مخصوص سوراخ کردن لوله های 16 میلیمتری آبیاری قطره ای به منظور نصب کردن قطره چکان. اتصالاتی که با مواد پلیمری تولید میشوند مثل اتصالات پی وی سی یا اتصالات پلی اتیلن یا اتصالات PP. شیر هایی که اغلب از مواد PVC ساخته میشوند و دو حالته قطع و وصل هستند. بست و قلاب های پلاستیکی یا فلزی برای محکم کردن آبپاش ضربه ای روی شیرخودکار. اتصال کمربندی ساخته شده از جنس پلیمر. لوله های پایه آبپاش از جنس پی وی سی. شیر اتصال سریع جهت بستن آبپاش روی رایزر به کمک بست و قلاب.

آبپاش های پلاستیکی مخصوص آبیاری بارانی مزارع و فضای سبز. لوله آلومینیومی که با کمک بست و قلاب، آبپاش آبیاری بارانی را به شیرخودکار وصل میکند. شیرآلاتی که اغلب از جنس PVC یا سایر پلیمر ها ساخته میشوند و جهت انشعابات آب و فاضلاب استفاده میشوند. شیرآلاتی که از پلیمر (PVC یا پلی پروپیلن PP) تولید میشوند و اغلب برای انتقال آب کاربرد دارند. شیر های ویفری با بدنه پلاستیک و دیسک پلاستیکی. آبپاش های پلاستیکی جهت آبیاری تحت فشار بارانی. سوپاپ تخلیه هوا در خطوط لوله از جنس پلیمر.

اتصالات چسبی، پیچی یا جوشی زانویی برای خطوط لوله پلیمری. لوله های PVC جهت پایه آبپاش و استفاده در لوله کشی های آبیاری بارانی تحت فشار.

رایزر پلیمری
PVC riser with two threaded ends

کاربرد رایزر پلیمری
طرز کار رایزر پلیمری

سوالات کاربران در مورد رایزر پلیمری (رایزر) چیست؟