جستجو:

شیر تخلیه هوا (Air drain valve) چیست؟ کاربرد و طرز کار شیر تخلیه هوا (Air drain valve) چگونه است؟

شیر - شیر تخلیه هوا چیست؟ کاربرد و طرز کار شیر تخلیه هوا چگونه است؟ شیرهای چدنی و پلیمری تخلیه هوا با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت

شیرهای چدنی و پلیمری تخلیه هوا با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت. قیمت شیر تخلیه هوا. شیر تخلیه هوا از جنس چدن مخصوص خطوط لوله انتقال آب. شیر های تخلیه ساخت کشور اسپانیا. وطیفه شیر تخلیه مدیریت فشار هوا و سیال داخل لوله میباشد. شیرهای تخلیه هوا که در خطوط لوله استفاده میشود. پخش عمده انواع شیرآلات چدنی، پلیمری استیل و برنجی. یک شیر سوپاپ مانند که روی خطوط لوله نصب میشود و کاربرد های ایمنی دارد.

  • شیر تخلیه هوا شیر تخلیه هوا
  • شیر تخلیه چدنی خاکستری شیر تخلیه چدنی خاکستری
  • شیر تخلیه اسپانیایی شیر تخلیه اسپانیایی
  • شیر تخلیه شیر تخلیه
  • شیرتخلیه رزوه ای شیرتخلیه رزوه ای
  • شیر شیر
  • شیر تخلیه چدنی شیر تخلیه چدنی

شیرآلات اتوماتیک تخلیه هوای تک روزنه و دو روزنه از جنس چدن داکتیل . نوعی فیلتر هست که اغلب با انجام فرایند RO جهت تصفیه و شیرین کردن آب به کار میرود. به کمک برق جریان آب قطع و وصل میشود که مارک این شیر هانتر هست. شیر های اتوماتیک آلومینیومی برای اتصال آبپاش های آبیاری بارانی به رایزر. شیرآلات پیلوت دار که حداکثر فشار سیال را کنترل میکند و اغلب کاربرد ایمنی دارد و قابلیت نصب فشار سنج را دارند. انواع شیر های پلیمری مورد استفاده در خطوط لوله. شیر یا ولو های کشویی که جهت تنظیم دقیق میزان جریان به کار میروند و اغلب از جنس چدن هستند.

انواع مختلف شیرهایی که از چدن ساخته شده اند. شیر فلکه صنعتی از جنس چدن که یک سوزن در انتهای میله اصلی آن قرار دارد و برای کنترل دبی از آن استفاده میشود. شیر خودکار اغلب روی رایزر بسته میشود و آبپاش به کمک بست و قلاب روی آن نصب میشود. شیر های فلکه که باز و بسته شدن آن به صورت کشویی هست و جهت تنظیم دقیق شدت جریان به کار می رود. سوپاپ اطمینان دیگ بخار و روغن داغ از جنس فولاد. بدنه اصلی و اسکلت فلزی شیر. شیرهایی که فقط اجازه حرکت جریان سیال در یک جهت را میدهند و مانع از برگشت سیال میشوند.

دستگیره های متعلق به انواع مختلف شیر. دستگیره شیرآلات بهداشتی ساختمانی. شیرآلات لوکس و کلاسیک اهرمی از جنس کروم و استیل. شیرآلات انعطاف پذیر لوکس آشپزخانه، ظرفشویی و حمام از جنس استیل و کروم. شیرآلات بهداشتی استیل و کروم روشویی. شیرآلات بهداشتی و ساختمانی اهرمی پایه بلند روشویی توکار لاکچری برنجی با روکش کروم. شیرآلات بهداشتی مخصوص آشپزخانه.

شیرآلات مخصوص سینک ظرفشویی. شیرآلاتی هستند که به کمک حالت اهرمی باز و بسته میشوند. شیرهای یک ضرب برنجی دو حالته برای قطع و وصل جریان سیال. شیرآلات پلاستیکی و چدنی که بوسیله برق باز و بسته میشوند. شیرشلنگی برنجی یا پلیمری یا سربی مناسب برای استفاده در حیاط منزل. شیرهای توپی هستند که اغلب جهت قطع و وصل یکباره جریان مایع استفاده میشوند. دستگاه آب شیرین کن اسمز معکوس (RO) که جهت آبیاری استفاده میشود.

شیری جهت فیلتر کردن انواع سیالات با ظاهری شبیه به حرف Y و اغلب از جنس چدن. شیرهایی با بدنه برنجی شبیه به حرف Y انگلیسی که داخل آن کارتریج فیلتر توری . رابط پلاستیکی که آبپاش را با قلاب به شیرخودکار متصل میکند. شیرآلات توپی مخصوص لوله کشی مایعات. شیر سوپاپ مکش یکی از قطعات پمپ های شناور است. شیرآلات فانتزی مخصوص آشپزخانه و سرویس بهداشتی. شیرآلات بهداشتی اهرمی ساختمانی توکار و کابینتی مخصوص روشویی و آشپزخانه و سینک ظرفشویی.

شیرآلات برنجی کوچکتر از 1/2 اینچ. شیر هایی که اغلب از جنس پی وی سی هستند و مصارف فاضلابی دارند. شیر های برنجی 1/2 اینچ ساختمانی برای استفاده در لوله کشی تأسیساتی مخصوص آب ورودی به ماشین لباسشویی. شلنگ پی وی سی مخصوص دوشیدن شیر دام. شیرهای قطع و وصل دو حالته. شیرهای چندراهه مخصصوص لوله کشی های صنعتی . شیر هایی که اغلب برای انشعاب های آتش نشانی استفاده میشوند.

شیر تخلیه هوا
Cast iron and polymer valves to discharge air with the best quality and lowest price

کاربرد شیر تخلیه هوا
طرز کار شیر تخلیه هوا

سوالات کاربران در مورد شیر تخلیه هوا (شیر) چیست؟