جستجو:

اتصالات چدنی آبرسانی (Water conveyance cast iron fittings) چیست؟ کاربرد و طرز کار اتصالات چدنی آبرسانی (Water conveyance cast iron fittings) چگونه است؟

اتصالات چدنی - اتصالات چدنی آبرسانی چیست؟ کاربرد و طرز کار اتصالات چدنی آبرسانی چگونه است؟ اتصالات مخصوص خطوط لوله چدنی برای انتقال آب

اتصالات مخصوص خطوط لوله چدنی برای انتقال آب. قیمت اتصالات چدنی آبرسانی. کلیه اتصالاتی که در خطوط لوله های چدنی به کار میروند و از جنس چدن داکتیل ساخته شده اند. اتصالات چدنی زانویی که با فلنج به خط لوله متصول میشود. اتصالاتی از جنس پلی پروپیلن کوپلیمر برای استفاده در خطوط آبرسانی پلی اتیلن. کلیه اتصالات که از جنس فولاد ساخته میشوند شامل زانو و سه راه و تبدیل و.... اتصالاتی که برای استفاده در خط لوله باید آنها را به لوله جوش داد. انواع اتصالات فولادی بدون درز مانیسمان در مارک های بنکن و دلتا برای مصارف گاز.

  • اتصالات چدنی آبرسانی اتصالات چدنی آبرسانی
  • اتصالات چدنی اتصالات چدنی
  • زانو چدنی فلنجدار زانو چدنی فلنجدار
  • اتصالات آبرسانی پلی اتیلن اتصالات آبرسانی پلی اتیلن
  • اتصالات فولادی اتصالات فولادی
  • انواع اتصالات جوشی انواع اتصالات جوشی
  • اتصالات جوشی مانسمان اتصالات جوشی مانسمان

ملزومات مورد استفاده در لوله کشی آبیاری زیرسطحی. اتصالات مرتبط با انجام آبیاری قطره ای.. اتصالات رزوه ای و جوشی پلی اتیلن. پکیج چدنی شوفاژ دیواری گازسوز. دیگ شوفاژ های سانترال از جنس چدن. انواع مختلف شیرهایی که از چدن ساخته شده اند. کلیه اتصالاتی که در خطوط لوله پلی اتیلن کاربرد دارند و جنس بیشتر آنها از پلی پروپیلن کوپلیمر هست.

اتصالاتی که در لوله کشی های فاضلاب کاربرد دارند. کلیه اتصالاتی که در عملیات نصب و اجرای خطوط انتقال گاز کاربرد دارند مانند اتصالات الکتروفیوژن. نوع خاصی از اتصالات هستند که جنس آنها از چدن یا فولاد هست و با پیچ و مهره محکم میشوند. کلیه اتصالاتی که در لوله کشی آبیاری تحت فشار بارانی مورد استفاده قرار میگیرد. رابط های PVC که در خطوط لوله فاضلابی بوسیله چسب به لوله آب بندی میشود. کلیه اتصالات و فیتینک هایی که در لوله کشی ها و پایپینگ مسی استفاده می شوند. اتصالاتی که از جنس آهن میباشند.

کلیه اتصالات لوله پلیکا (PVC). رابط تبدیلی از جنس چدن. زانو ساخته شده از جنس داکتیل یا چدن. فیتینگ های فشاری پنوماتیک پلاستیکی. اتصال سه راهی از جنس چدن. رابط تبدیلی از جنس چدن با فلنج. شیر فلکه هایی که از جنس چدن هستند و دیسک داخلی آنها میتواند از پلاستیک یا فلز باشد.

اتصال زانویی از جنس چدن داکتیل که دارای سوکت مرتبط کننده آن به خطوط لوله چدنی میباشد. اتصال زانویی داکتیل دارای پایه جهت تحمل فشار خطوط لوله چدنی. سه راهی ناف فلنج دو سر ساکت. اتصال سه راه بولتد چدن داکتیل طبق استاندارد ISO 2531 گلندی. اتصالات جوشی در جنس های مختلف فلزی و پلیمری. سه راهی هایی از جنس چدن که سه سر خروجی آنها دارای فلنج می باشد. اتصال کمربند انشعاب گیر که کاملا از جنس چدن میباشند.

اتصالات رزوه ای نیاز به جوش دادن به لوله را ندارند. کمربند های ساخته شده از جنس چدن. اتصالات اغلب از جنس پلی پروپیلن که بوسیله پیچ محکم میشوند. فلنج های سوراخ دار اسپیکات که از جنس چدن ساخته شده. کپ یا درپوش برای بستن انتهای لوله از جنس چدن. اتصال چهارراهی از جنس چدن که توسط فلنج به لوله بسته میشود. دریچه های لولا دار و بدون لولا جهت نصب روی منهول های خطوط لوله انتقال فاضلاب و مخابرات .

از اتصالات مخصوص لوله های پلی اتیلن است که با چدن ساخته میشود. اتصالات جوشی فولادی و استیل مرتبط با صنایع نیروگاهی، پالایشگاهی، نفت، گاز و پتروشیمی. شیر های چدنی با زبانه های کروم و پلاستیک. اتصال کمربند چدنی جهت گرفتن انشعاب از خط اصلی لوله. اتصال کمربندی که هر دو قسمت نافی و کمربند‌ آن از چدن ساخته شده است. شیر های ویفری که بدنه آن از جنس چدن و دارای دیسک فلزی میباشد. کمربند های ساخته شده از جنس چدن با نافی رزوه ای.

اتصالات چدنی آبرسانی
Fittings for cast iron water pipelines

کاربرد اتصالات چدنی آبرسانی
طرز کار اتصالات چدنی آبرسانی

سوالات کاربران در مورد اتصالات چدنی آبرسانی (اتصالات چدنی) چیست؟