جستجو:

دیگ چدنی (Cast iron tank) چیست؟ کاربرد و طرز کار دیگ چدنی (Cast iron tank) چگونه است؟

بویلر - دیگ چدنی چیست؟ کاربرد و طرز کار دیگ چدنی چگونه است؟ دیگ شوفاژ های سانترال از جنس چدن

دیگ شوفاژ های سانترال از جنس چدن. قیمت دیگ چدنی. بویلر های کم مصرف در انواع مختلف ایستاده و خوابیده از جنس چدن جهت تولید بخار صنعتی. تولید و عرضه ديگ های بخار استاندارد بویلر بخار. پمپ های فشار قوی مخصوص پمپاژ آب به بویلر. بویلرهای صنعتی و نیروگاهی فایرتیوپ. دیگ های آبگرم فولادی و چدنی جهت سیستم های گرمایشی ساختمان. دیگ های روغن داغ جهت گرمایش غیر مستقیم مورد استفاده در صنایع.

 • دیگ بخار چدنی دیگ بخار چدنی
 • دیگ بخار دیگ بخار
 • الکتروپمپ تغذیه دیگ بخار الکتروپمپ تغذیه دیگ بخار
 • دیگ بخار فولادی دیگ بخار فولادی
 • دیگ آب گرم دیگ آب گرم
 • دیگ روغن داغ دیگ روغن داغ

شرکت های تولید کننده دیگ چدنی

 • شرکت آذر دما گستر - تولید کننده انواع دیگ های آبگرم و بخار
 • شرکت استیم بویلر - ساخت وفروش دیگهای بخار .تعمیرات اساسی .لوله و ورقهای آتشخوار.مشاوره طرحهای تاسیساتی
 • شرکت ناب زیست - تولید کننده تجهیزات تصفیه فاضلاب
 • فروشگاه مرندی - فروش و نصب و راه اندازی پکیج بویلر
 • نماینده شرکت متال دیگ - فروش دیگ و بویلر و مخازن تحت فشار
 • گروه صنعتی نوین بویلر - تولیدکننده انواع دیگهای فولادی

مورد استفاده در بویلر و دیگ های بخار در انواع صفحه ای و پوسته و لوله. دستگاهی که سختی و رسوبات آب موجود در بویلر را برطرف میکند. هوازدا یا دستگاه حذف کننده گاز از آبی که در لوله کشی بویلر در جریان است در انواع خلاء، اتمسفریک و تحت فشار. انواع دیگ های صنعتی و ساختمانی جهت استفاده در سیستم های گرمایشی. کلیه اتصالاتی که در خطوط لوله های چدنی به کار میروند و از جنس چدن داکتیل ساخته شده اند. پکیج چدنی شوفاژ دیواری گازسوز. انواع مختلف شیرهایی که از چدن ساخته شده اند.

تانک تحت فشار بالا از جنس چدن یا آلیاژ های فولاد. رابط تبدیلی از جنس چدن. زانو ساخته شده از جنس داکتیل یا چدن. اتصال سه راهی از جنس چدن. رابط تبدیلی از جنس چدن با فلنج. شیر فلکه هایی که از جنس چدن هستند و دیسک داخلی آنها میتواند از پلاستیک یا فلز باشد. اتصال زانویی از جنس چدن داکتیل که دارای سوکت مرتبط کننده آن به خطوط لوله چدنی میباشد.

اتصال زانویی داکتیل دارای پایه جهت تحمل فشار خطوط لوله چدنی. سه راهی ناف فلنج دو سر ساکت. لوله های ساخته شدن از جنس چدن که اغلب دو سر آن دارای فلنج میباشند. اتصال سه راه بولتد چدن داکتیل طبق استاندارد ISO 2531 گلندی. سه راهی هایی از جنس چدن که سه سر خروجی آنها دارای فلنج می باشد. اتصال کمربند انشعاب گیر که کاملا از جنس چدن میباشند. کمربند های ساخته شده از جنس چدن.

شیرآلات کنترلی فشار قوی بویلر بخار . فلنج های سوراخ دار اسپیکات که از جنس چدن ساخته شده. کپ یا درپوش برای بستن انتهای لوله از جنس چدن. اتصال چهارراهی از جنس چدن که توسط فلنج به لوله بسته میشود. دریچه های لولا دار و بدون لولا جهت نصب روی منهول های خطوط لوله انتقال فاضلاب و مخابرات . از اتصالات مخصوص لوله های پلی اتیلن است که با چدن ساخته میشود. شیر های چدنی با زبانه های کروم و پلاستیک.

اتصال کمربند چدنی جهت گرفتن انشعاب از خط اصلی لوله. اتصال کمربندی که هر دو قسمت نافی و کمربند‌ آن از چدن ساخته شده است. شیر های ویفری که بدنه آن از جنس چدن و دارای دیسک فلزی میباشد. کمربند های ساخته شده از جنس چدن با نافی رزوه ای. شیرفلکه هایی که از جنس چدن ساخته میشوند و زبانه پلاستیکی، کروم یا استیل دارند. یک نوع رابط از جنس چدن میباشد که برای لوله های پلی اتیلن نیز قابل استفاده میباشد. شیر فلکه های چدنی که دیسک داخلی آنها از جنس پلاستیک میباشد.

شیرآلات سوپاپی ضد زنگ جهت کنترل فشار در بویلرها و مخازن تحت فشار. مخزن تحت فشار پلاستیکی، آلومینیومی یا فایبرگلاس که این مخازن در لوله کشی های بویلر، چیلر و رادیاتور استفاده میشود. اتصالات مخصوص خطوط لوله چدنی برای انتقال آب. سوپاپ چدنی مخصوص انتقال هوا به داخل یا خارج خطوط لوله. شیر تخلیه هوا از جنس چدن مخصوص خطوط لوله انتقال آب. شیرفلکه های چدنی با زبانه یا دیسک های فلزی کشویی. شیرهایی که از جنس چدن داکتیل هستند و دیسک داخلی آنها (به منظور جلوگیری از زنگ زدگی) از پلاستیک است.

دیگ چدنی
Central heating boilers made of cast iron

کاربرد دیگ چدنی
طرز کار دیگ چدنی

سوالات کاربران در مورد دیگ چدنی (بویلر) چیست؟