جستجو:

اتصالات رزوه ای (Threaded fittings) چیست؟ کاربرد و طرز کار اتصالات رزوه ای (Threaded fittings) چگونه است؟

اتصالات رزوه ای چیست؟ کاربرد و طرز کار اتصالات رزوه ای چگونه است؟ اتصالات اغلب از جنس پلی پروپیلن که بوسیله پیچ محکم میشوند

اتصالات اغلب از جنس پلی پروپیلن که بوسیله پیچ محکم میشوند. قیمت اتصالات رزوه ای. اتصالاتی هستند که بوسیله پیچ محکم میشوند نه بوسیله جوش. اتصالات مرتبط با انجام آبیاری قطره ای.. کمربند های ساخته شده از جنس چدن با نافی رزوه ای. تجهیزات دستگاه تولید اتصالات پرسی پنج لایه. اتصالات پکس آل پکس (Pex Al Pex) مخصوص لوله کشی پنج لایه. شیرهای تخلیه هوا که در خطوط لوله استفاده میشود.

  • اتصالات رزوه ای اتصالات رزوه ای
  • اتصالات رزوه ای پلی اتیلن اتصالات رزوه ای پلی اتیلن
  • اتصالات قطره ای اتصالات قطره ای
  • کمربند رزوه ای چدنی کمربند رزوه ای چدنی
  • اتصالات پنج لایه اتصالات پنج لایه
  • شیرتخلیه رزوه ای شیرتخلیه رزوه ای

زانو هایی که برای اتصال به خطوط لوله از پیچ رزوه دار یا کوپلر استفاده میکند. کلیه اتصالاتی که در خطوط لوله فایبرگلاس یا GRP مورد استفاده قرار میگیرد. فیلتری (دیسکی یا توری) که با پیچ به لوله وصل میشود. اتصالیست که در زمینه آبیاری قطره ای استفاده میشود.. اتصالاتی که در خطوط لوله آبیاری قطره ای استفاده میشود. اتصالات رزوه ای و جوشی پلی اتیلن. اتصالات رزوه ای نیاز به جوش دادن به لوله را ندارند.

کلیه لوازم مورد استفاده در لوله کشی های آبیاری تحت فشار بارانی مثل شیرخودکار، آبپاش، رایزر و اتصالات مربوطه. شیر های تخلیه ساخت کشور اسپانیا. فروش کلیه تجهیزات آبیاری قطره ای. کلیه اتصالات که از جنس فولاد ساخته میشوند شامل زانو و سه راه و تبدیل و.... اتصالاتی که برای استفاده در خط لوله باید آنها را به لوله جوش داد. انواع اتصالات فولادی بدون درز مانیسمان در مارک های بنکن و دلتا برای مصارف گاز. مورد استفاده در بویلر و دیگ های بخار در انواع صفحه ای و پوسته و لوله.

ملزومات مورد استفاده در لوله کشی آبیاری زیرسطحی. واشر آب بندی مخصوص اتصالات تایتون. کلیه لوازم شامل لوله، اتصالات، شیرآلات و تجهیزات مورد نیاز سامانه های نوین آبیاری. سیستم گرمایش از کف نوعی سیستم حرارتی با آب گرم میباشد. نقشه ای که توسط مهندس آبیاری تهیه میشود و در آن جزئیات دقیق لوله کشی باغ یا مزرعه مشخص شده. دریپر هایی با مارک irritech مخصوص آبیاری قطره ای. سامانه های نوین آبیاری مثل آبیاری قطره ای و بارانی.

کلیه اتصالاتی که در خطوط لوله های چدنی به کار میروند و از جنس چدن داکتیل ساخته شده اند. لوله های پلاستیکی بسیار نازک از جنس پلی اتیلن با قطره چکان هایی در فواصل 10 تا 30 سانتی متر. شامل لوله و اتصالات تراوا و ملزومات مورد نیاز آبیاری زیرسطحی. لوله مخصوص انتقال هوا در سیستم های تهویه مطبوع ساختمان. لوله ای عمودی است که بالای آن شیر خودکار و بست قلاب نصب میشود تا آبپاش روی آن نصب شود. کلیه اتصالاتی که در خطوط لوله پلی اتیلن کاربرد دارند و جنس بیشتر آنها از پلی پروپیلن کوپلیمر هست. عایق های مورد استفاده در لوله کشی بخار و آب داغ.

رایزر های پی وی سی دو سر رزوه دار. لایه محافظ حرارتی و برودتی دور لوله از جنس پشم شیشه یا الاستومری و لاستیکی. رایزر عمودی برای آبپاش های ضربه ای از جنس آلومینیوم یا گالوانیزه. نوار آبیاری با قطره چکان هایی در فاصله 10 تا 30 سانت با آبدهی 1 تا 3 لیتر در ساعت و 2 تا 5 نازل ورودی و خروجی. مواد آکوستیک به صورت فوم که جاذب صدا هستند و به عنوان عایق صداگیر عمل میکنند. رایزرهایی با طول 30 سانت یا 1 متر و قطرهای 1 تا 2 اینچ از جنس آلومینیوم جهت استفاده در لوله کشی آبیاری بارانی. عایق های مورد استفاده در لوله کشی و تأسیسات جهت جلوگیری از هدر رفت گرما و سرما.

رایزر های پی وی سی که بیشتر برای انشعاب گرفتن از خطوط لوله آبیاری بارانی برای نصب آبپاش استفاده میشود. انواع عایق های الاستومریک لوله ای برای کاربردهای برودتی و حرارتی. جهت بستن یا کور کردن انتهای خط لوله از درپوش های رزوه دار پیچی استفاده میشود. عایق های پلیمری دور لوله های آب جهت استفاده در لوله کشی ساختمانی. فوم الاستومریک، لایه محافظ لوله در برابر انتقال گرما یا سرما به محیط اطرافش است. پکیجی است شامل پمپ، فیلتر شنی (سیلیس)، دیسکی یا توری و سیستم بک واش، هیدروسیکلون و تانک کود. عایق چسبدار رولی جهت تأسیسات سالن های کنفرانس و عایقکاری داکت ها و کانال های تهویه هوا.

اتصالات رزوه ای
PP copolymer fittings fastened by screws

کاربرد اتصالات رزوه ای
طرز کار اتصالات رزوه ای

سوالات کاربران در مورد اتصالات رزوه ای چیست؟