جستجو:

اتصالات فولادی (Steel fittings) چیست؟ کاربرد و طرز کار اتصالات فولادی (Steel fittings) چگونه است؟

اتصالات فولادی چیست؟ کاربرد و طرز کار اتصالات فولادی چگونه است؟ کلیه اتصالات که از جنس فولاد ساخته میشوند شامل زانو و سه راه و تبدیل و...

کلیه اتصالات که از جنس فولاد ساخته میشوند شامل زانو و سه راه و تبدیل و.... قیمت اتصالات فولادی. تجهیزات دستگاه تولید اتصالات فولادی. اتصالات استنلس استیل در گرید های 316 و 304. درپوش جوشی لوله های فولادی. کپ از جنس فولاد که به انتهای خط لوله فولادی جوش داده میشود. اتصالی فولادی جهت ایجاد فاصله و خنثی کردن فشار های وارد بر شیرآلاتی که در مسیر خط لوله قرار دارند. فلنج های جوشی یا پیچی ساخته شده از جنس فولاد.

  • اتصالات فولادی اتصالات فولادی
  • خط تولید اتصالات فولادی خط تولید اتصالات فولادی
  • اتصالات فولادی ضد زنگ اتصالات فولادی ضد زنگ
  • کپ فولادی کپ فولادی
  • درپوش فولادی درپوش فولادی
  • اتصال قابل پیاده فولادی اتصال قابل پیاده فولادی
  • فلنج فولادی فلنج فولادی

فلنج های استاندارد جوشی تخت از جنس آلیاژهای فولاد جهت اتصال لوله های فولادی فشار قوی . رینگ های مخصوص فلنج که از جنس فولاد میباشند و به صورت یک تکه هستند. حلقه هایی از جنس فولاد، که به روش تسمه ای (جوش داده دو سر یک نوار باریک فولادی) تولید شده جهت استفاده در اتصالات فلنج دار. انواع اتصالات فولادی بدون درز مانیسمان در مارک های بنکن و دلتا برای مصارف گاز. کلیه اتصالات فولادی بدون درز مانیسمان. کلیه اتصالات مورد استفاده در خطوط انتقال گاز از جمله الکتروفیوژن و اتصالات فولادی گاز. اتصالاتی که برای استفاده در خط لوله باید آنها را به لوله جوش داد.

ملزومات مورد استفاده در لوله کشی آبیاری زیرسطحی. اتصالات مرتبط با انجام آبیاری قطره ای.. کلیه اتصالاتی که در خطوط لوله های چدنی به کار میروند و از جنس چدن داکتیل ساخته شده اند. اتصالات رزوه ای و جوشی پلی اتیلن. کلیه اتصالاتی که در خطوط لوله پلی اتیلن کاربرد دارند و جنس بیشتر آنها از پلی پروپیلن کوپلیمر هست. اتصالاتی که در لوله کشی های فاضلاب کاربرد دارند. کلیه اتصالاتی که در عملیات نصب و اجرای خطوط انتقال گاز کاربرد دارند مانند اتصالات الکتروفیوژن.

نوع خاصی از اتصالات هستند که جنس آنها از چدن یا فولاد هست و با پیچ و مهره محکم میشوند. کلیه اتصالاتی که در لوله کشی آبیاری تحت فشار بارانی مورد استفاده قرار میگیرد. رابط های PVC که در خطوط لوله فاضلابی بوسیله چسب به لوله آب بندی میشود. کلیه اتصالات و فیتینک هایی که در لوله کشی ها و پایپینگ مسی استفاده می شوند. اتصالاتی که از جنس آهن میباشند. کلیه اتصالات لوله پلیکا (PVC). فیتینگ های فشاری پنوماتیک پلاستیکی.

اتصالات جوشی در جنس های مختلف فلزی و پلیمری. اتصالات رزوه ای نیاز به جوش دادن به لوله را ندارند. اتصالات اغلب از جنس پلی پروپیلن که بوسیله پیچ محکم میشوند. اتصالات جوشی فولادی و استیل مرتبط با صنایع نیروگاهی، پالایشگاهی، نفت، گاز و پتروشیمی. انواع اتصالات UPVC و PP مخصوص لوله کشی فاضلابی پوش فیت (Pushfit) سوکت دار . رابط های upvc پوش فیت و نیوفلکس مخصوص لوله کشی فاضلابی. جهت مرتبط کردن لوله های تخت و هیدروفلوم استفاده میشوند.

تجهیزات دستگاه تزریق اتصالات پلی اتیلن. تجهیزات دستگاه تولید اتصالات پرسی پنج لایه. رابط های لرزه گیر برای جذب شوک های مکانیکی در خطوط لوله. تجهیزات دستگاه تزریق اتصالات pvc پلیکا . رابط های مخصوص لوله کشی های نیوفلکس. اتصالاتی که جهت آبیاری بارانی استفاده میشوند و با یک فشار آب بندی و بسته میشوند و با فشار یک گیره باز و جدا میشود. اتصالاتی که با مواد پلیمری تولید میشوند مثل اتصالات پی وی سی یا اتصالات پلی اتیلن یا اتصالات PP.

آچار لوله کشی مخصوص بستن اتصالات پیچی. اتصالات پکس آل پکس (Pex Al Pex) مخصوص لوله کشی پنج لایه. کلیه اتصالات مرتبط با مه پاش های خانگی، دامداری، گلخانه ای و مرغداری. اتصالات مخصوص خطوط لوله چدنی برای انتقال آب. بویلرهای صنعتی و نیروگاهی فایرتیوپ. اتصالات جوشی مخصوص جوش دادن روی لوله های پلی اتیلن. کلیه اتصالات مرتبط با لوله کشی یو پی وی سی.

اتصالات فولادی
All fittings made of steel including elbow, tee, reducer, etc

کاربرد اتصالات فولادی
طرز کار اتصالات فولادی

سوالات کاربران در مورد اتصالات فولادی چیست؟