جستجو:

اتصالات جوشی (Welded fittings) چیست؟ کاربرد و طرز کار اتصالات جوشی (Welded fittings) چگونه است؟

اتصالات جوشی چیست؟ کاربرد و طرز کار اتصالات جوشی چگونه است؟ اتصالات جوشی در جنس های مختلف فلزی و پلیمری

اتصالات جوشی در جنس های مختلف فلزی و پلیمری. قیمت اتصالات جوشی. اتصالات جوشی مخصوص جوش دادن روی لوله های پلی اتیلن. اتصالاتی که برای استفاده در خط لوله باید آنها را به لوله جوش داد. انواع اتصالات فولادی بدون درز مانیسمان در مارک های بنکن و دلتا برای مصارف گاز. اتصالات جوشی یا رزوه دار سه راهی نامساوی مخصوص خطوط لوله پرفشار. زانویی که به لوله جوش داده می شود. فلنج هایی هستند که توسط جوش دادن به لوله وصل میشوند.

  • اتصالات جوشی اتصالات جوشی
  • اتصالات جوشی پلی اتیلن اتصالات جوشی پلی اتیلن
  • انواع اتصالات جوشی انواع اتصالات جوشی
  • اتصالات جوشی مانسمان اتصالات جوشی مانسمان
  • سه راه تبدیل جوشی فشار قوی سه راه تبدیل جوشی فشار قوی
  • زانو جوشی زانو جوشی
  • فلنج جوشی فلنج جوشی

اتصالات زانویی مخصوص خطوط لوله پرفشار. سه راهی نامساوی جوشی در انواع فلزی و پلیمری. اتصالات سه راهی مخصوص خطوط لوله پرفشار. اتصالات فشار قوی پلی اتیلن که به همراه رینگ فولادی به انتهای لوله جوش داده میشود. اتصالات تبدیلی (تغییر دهنده قطر لوله) که باید به لوله جوش داده شوند. اتصال سه راهی که باید به لوله جوش داده شود. فلنج های فولادی دارای ۴ تا ۸ سوراخ دار جهت عبور پیچ که روی لوله فولادی جوش داده میشود.

یک لوله رزوه دار کوتاه است که به لوله های فولادی جوش داده می شود. اتصال سه راهی از جنس فولاد که به لوله های فولادی جوش داده میشود. زانو هایی که فولاد ساخته میشوند و روی لوله جوش داده میشوند. رابط های تبدیلی از جنس فولاد که روی لوله های فولادی جوش داده میشوند. اتصالاتی که بوسیله جوش دادن به لوله های پلی اتیلن متصل میشود. اتصالات جوشی فولادی و استیل مرتبط با صنایع نیروگاهی، پالایشگاهی، نفت، گاز و پتروشیمی. کلیه اتصالات که از جنس فولاد ساخته میشوند شامل زانو و سه راه و تبدیل و....

ملزومات مورد استفاده در لوله کشی آبیاری زیرسطحی. اتصالات مرتبط با انجام آبیاری قطره ای.. کلیه اتصالاتی که در خطوط لوله های چدنی به کار میروند و از جنس چدن داکتیل ساخته شده اند. اتصالات رزوه ای و جوشی پلی اتیلن. کلیه اتصالاتی که در خطوط لوله پلی اتیلن کاربرد دارند و جنس بیشتر آنها از پلی پروپیلن کوپلیمر هست. اتصالاتی که در لوله کشی های فاضلاب کاربرد دارند. کلیه اتصالاتی که در عملیات نصب و اجرای خطوط انتقال گاز کاربرد دارند مانند اتصالات الکتروفیوژن.

نوع خاصی از اتصالات هستند که جنس آنها از چدن یا فولاد هست و با پیچ و مهره محکم میشوند. کلیه اتصالاتی که در لوله کشی آبیاری تحت فشار بارانی مورد استفاده قرار میگیرد. رابط های PVC که در خطوط لوله فاضلابی بوسیله چسب به لوله آب بندی میشود. کلیه اتصالات و فیتینک هایی که در لوله کشی ها و پایپینگ مسی استفاده می شوند. اتصالاتی که از جنس آهن میباشند. کلیه اتصالات لوله پلیکا (PVC). فیتینگ های فشاری پنوماتیک پلاستیکی.

اتصالات رزوه ای نیاز به جوش دادن به لوله را ندارند. اتصالات اغلب از جنس پلی پروپیلن که بوسیله پیچ محکم میشوند. انواع اتصالات UPVC و PP مخصوص لوله کشی فاضلابی پوش فیت (Pushfit) سوکت دار . رابط های upvc پوش فیت و نیوفلکس مخصوص لوله کشی فاضلابی. جهت مرتبط کردن لوله های تخت و هیدروفلوم استفاده میشوند. تجهیزات دستگاه تزریق اتصالات پلی اتیلن. تجهیزات دستگاه تولید اتصالات فولادی.

تجهیزات دستگاه تولید اتصالات پرسی پنج لایه. رابط های لرزه گیر برای جذب شوک های مکانیکی در خطوط لوله. تجهیزات دستگاه تزریق اتصالات pvc پلیکا . اتصالات استنلس استیل در گرید های 316 و 304. کلیه اتصالات فولادی بدون درز مانیسمان. رابط های مخصوص لوله کشی های نیوفلکس. اتصالاتی که جهت آبیاری بارانی استفاده میشوند و با یک فشار آب بندی و بسته میشوند و با فشار یک گیره باز و جدا میشود.

اتصالات جوشی
Welded fittings in different metal and plastic materials

کاربرد اتصالات جوشی
طرز کار اتصالات جوشی

سوالات کاربران در مورد اتصالات جوشی چیست؟